Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Online sport fogadás?

Online sport fogadás?

Figyelt kérdés

Most akarok belefogni az online sportfogadás világába. Hosszú ideje tippmixezek de az online fogadással nincs semmi tapasztalatom. Az lenne a kérdésem, hogy melyik oldalt ajánljátok.

Fonotos lenne az átláthatóság és a mobilos fogadás is!

És örülnék ha saját tapasztalataitokat is leírnátok az oldalakról. Köszi!:)



2013. márc. 12. 20:16
 1/1 hookuszpook ***** válasza:
A Tippmixről, illetve hasonló külföldi játékról az a tapasztalatom, hogy erősen rizikós és hosszútávon összesítve veszteséges. Nem csak nekem, úgy hallom/olvasom, másnak is. Ezért kerestem olyan módszert online sportfogadásban, amivel nem lehet bukni, viszont havi 200 Euró felett lehet vele keresni. Mielőtt belevágsz a rizikós sportfogadás online változatába, szerintem megér egy kis időt, hogy elolvasd, hogyan működik. Ha érdekel, tudok adni egy webcímet, ahol olvashatsz róla. Itt nem írhatom le a linket, mert kitilthatnak érte, ha gondolod, írj privátban.
2013. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!