Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadó oldalaknál a 100%...

Sportfogadó oldalaknál a 100% befizetési bónusz?

Figyelt kérdés

Bet365 fogadóirodánál a 100% befizetési bónusz hogyan működik? Olvastam, hogy 3x kell megforgatni a pénzt amit kaptunk bónuszként valamint 1.5 odds vagy felettire lehet fogadni, s aztán kilehet venni a bónuszt. Teniszre lehet fogadni, hogy mindkét játékosra fogadok PÉLDÁUL: 8 ezret teszek 1.5x és 6 ezret teszek 2.4x és mindenféleképpen nyerek ( viszont bukok 1000 ftot de ugyanúgy pluszban vagyok ) Ezt a módszert meglehet csinálni, vagy kiszűrik, észreveszik-e a bet365-nél?


Hogyan lehet a befizetési bónuszt leghatékonyabban megszerezni?

Ezt megcsinálhatom?

[link]



2013. febr. 21. 23:08
 1/1 hookuszpook ***** válasza:

Másik helyen válaszoltam már erre a kérdésedre, és írtam, hogy a megoldás tökéletes, egy kis módosítással.

Ott azt írtam, hogy a tenisz nem számít bele a megforgatásba, de közben megnéztem, hogy amit itt linkeltél, illetve a bet365 mit ír erről. Valóban nem zárják ki, erre rosszul emlékeztem. Az általad említett formában, ha eleve számolni akarsz a veszteséggel, akkor ezek szerint megjátszhatod.

Ha azzal a -szerintem- nem csekély módosítással szeretnéd megforgatni a bónuszt, hogy mindenképpen pozitívan gyere ki egy meccs megfogadásából is, akkor én nem javaslom a teniszt. Hogy miért? Ezt is megtalálod azon az oldalon, ahol arról olvashatsz, hogyan lehet hosszútávon biztonságosan és biztosan nyerve fogadni. Ha érdekel a webcím, írjál privátban, itt én nem merem leírni a linket, ilyenért kitilthatnak.

2013. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!