Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol/hogy lehet új embereket...

Hol/hogy lehet új embereket megismerni?

Figyelt kérdés
Nem igazán vannak barátaim, csak akikkel az iskolában találkozom de soha senkivel nem csinálok semmit közösen. És szeretnék új embereket megismerni, de nem igazán tudom hogy hova mehetnék, ahová nem gáz egyedül menni. És nem szeretnék az interneten megismerni embereket mert az úgy fura nekem. És olyan dolgokat szeretek amiket nem sokan ismernek itt ezért az interneten külföldiekkel szoktam beszélni de az ugye nem olyan mint egy rendes barát. De jó lenne valamilyen társaság mert soha nem csinálok semmit. Valami ötlet hogy hova mehetnék? 16 éves vagyok és lány

2013. márc. 17. 18:52
 1/4 Susan98 ***** válasza:
Sportolsz valamit? Ha beiratkozol egy egyesületbe, ott biztosan sok új emberrel találkozol, ráadásul velük közös lenne az érdeklődési köröd.
2013. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen embereket akarsz megismerni.Mert nem mindegy.
2013. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
merre laksz?.:) 16/L
2013. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%
Hát én lefexem veled ha akarod.
2013. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!