Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TI mivel töltitek /töltöttétek...

TI mivel töltitek /töltöttétek el a szabad időtöket ilyenkorban? 14/F

Figyelt kérdés
Tehát falun lakok szeretném úgy eltölteni az időmet hogy mozog, szeretnék sportosan kinézni. De a barátaim elég kockák és nem tudom rávenni öket a testmozgásra. A legjobban biciklizni szeretek az erdőbe , szőlőbe mindenféle földúton. De régen nagyon sokat fociztam csak elkezdtek olyanok járni a pályára, akikkel nem szokott konfliktusom lenni de nem jövök ki velük sehogyse , ráadásul nagyon bamba vagyok a focihoz, nem az erősségem. Edzeni is lehetne de azt se akarok eyedül. De semmikép sem akarok egész nap a gép előtt kockulni. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. márc. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

én is 14 vagyok, igazán lány, és városi.

nos... sokat agyaltam én is ezen a sportolási témán. ugyanígy vagyok vele. a barátnőim mind lusták.

azért néha jobb időben görizek egyet-egyet magamba és alkalmanként magammal cibálok egy lusta kocát is.

nemrégiben talajtornázni akartam, de végül csak magamat örvendeztetem spárgázval meg gerinctörő hülyeségekkel.

amúgy olvasni szoktam meg zenét hallgatni, esetleg rajzolni.

egyébként nem rossz dolog a magány. van időd átlátni a dolgokat.

nem segítettem valami sokat, de azért hajrá.

14/L

2013. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azért ilyen idősen nem kell maganyosnak lenni. Valami megoldást nem tudnátok?
2013. márc. 19. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok, de valamivel mindig eltudom tölteni az időt.


Ha mindenképp biciklizni szeretnél, akkor vagy túrázni vagy pedig amit ajánlok a DirtBike, ami egy fajta extrém sport.

Csak néhány ismerősöm űzi, de olyan h van egy terep és építesz rá egy olyan pályát ami tele van ugratókkal vagy csinálsz egy nagy rámpát/ugratót és amikor ugrassz akkor trükköket csinálsz.

A neten van fennt róla nagyon sok videó. Nem muszály ezt választanod, de legalább lefoglalod magad az ásással, lapátolással, aztán meg a trükkök kidolgozásával.


Azért nézz utána a neten h tetszik-e, aztán ráveheted a barátaidat is.

Sok sikert! ;) 14/f

2013. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És te hogy töltöd el az időd?
2013. márc. 19. 19:38
 5/5 drike válasza:

Én szeretek változatosan mozogni. Itt mindig találok olyan mozgásformát ami kikapcsol.

[link]

2013. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!