Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budipapírtartó csere? A...

Budipapírtartó csere? A régibe nem fér bele a papír, amíg nem fogy le belőle. Érdekes, de ez van.

Figyelt kérdés
Mióta ideköltöztünk, ilyen tartó van. Ha rátesszük a tetejét, hozzáér a teteje a guriga papírhoz, és így az szorul benne, amíg a papírból le nem fogy egy kevés. Új tartó kéne mindenképp? Más megoldás nincs? Csak mert a régit leszerelni, helyére újat tenni a panel miatt macerás lenne. Ütvefúrózni kell, stb., hacsak nem pont odapasszolna a régi helyére az új, de gondolom nincs ilyen szabvány.
2012. márc. 21. 00:18
 1/5 Kerria ***** válasza:

Régen nekünk is ilyen volt :D


Ahogy bejöttek az új wc papírok,nem férnek bele (vagy a guriga nőtt meg). Nekem szerencsére sikerült olyat találni, aminek szintén ott van a furata. Bár ez is gagyi műanyag, de legalább nincs teteje, és így elfér a papír :)


Ha bemész egy barkácsboltba (obi, praktiker, stb), ott szerintem találsz ilyet, de előtte mérd le a furattávolságot!

2012. márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!


háhá, azóta gyakrabban kell menniük az embereknek, nagyobb papír kell? biztos a sok stressz miatt

"Csókolom, papírtartót kérek de olyat, aminek a furatai 8,4 cm-re vannak egymástól!" :D

2012. márc. 21. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vettem olyan állványosat,amiben alul a wc kefe van,felül meg a papírtartó.Ami a falon van,az a porcelán,na abba nem fér bele a Zewa,az még a Crepto-hoz lett kitalálva,de esetleg a Tesco gazdaságos wc papír még passzolhat bele.:)
2012. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi leszedtük a tetejét. Nem valami esztétikus, viszont így kényelmesen belefér a papír.
2012. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a javaslatokat. azt hiszem, megpróbálok venni valami igazi, jó kis tartót, előtte furattáv méricskélés.
2012. márc. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!