Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt olyan akit elvitt?

Volt olyan akit elvitt?

Figyelt kérdés

Van közületek olyan akit elvitt a réz fäszú bagoly ?

Ha igen mit csinált ?



2013. márc. 29. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt láttam, hogy egy ci**nyt akart elvinni. De az megfogta ás elvitte a méhbe. Szegény rész fäszúnak itt vége lett :$
2013. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú engem egyszer elvitt! Először egy cukrászdába mentünk, ahol megettünk egy egész puncstortát és négy-négy gombóc fagyit, azután a vidámparkba mentünk, ott végigpróbáltunk mindent, és meghívott egy vattacukorra. Ugyanígy az állatkertet is végignéztük, de az egyik gondozó majdnem bevitte a baglyok ketrecébe, de aztán elbeszélgetett vele és lefizette egy húsz-ezressel. Sajnos este lett, így nem volt idő aznap semmire, egy ötcsillagos szállodában szálltunk meg, de ő éjjelre elment valahova. Végig nagyon rendes volt, reggel megreggeliztünk aztán hazavitt. Megbeszéltük, hogy majd máskor is jön.


Ma kaptam tőle egy levelet, amiben volt egy köteg húszezres is.

2013. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 Tényleg? :O akkor azért nem vette fel a telefonját.

Szegény Rézi :'(

2013. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mit csinált a cigánnyal ?
2013. márc. 31. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy láttam, hogy először a Rossmann felé indultak tusfürdőt/sampont venni, csak nem engedték be őket lopásvédelem miatt :)
2013. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!