Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen történethez? Mennyire sablonos?

Figyelt kérdés
A főszereplő egy fiatalabb fiú lenne, aki büntetett előéletű, sok balhéba keveredett már, sok mindenkit átvert, de mindig megúszott mindent. Viszont egy estén baleset történik vele, ahol megsérül az agya annyira, hogy elveszti az emlékezetét, "megbolondul" és csak képek keringenek az agyában, meg látomásai vannak. Ezek a képek vezetik el őt a balesetének okozójához, és a végén minden kiderülne, de közben leírnám, ahogy folyamatosan harcol önmagával, folyton gondolkodik, de sosem tudja mi történik vele mert "elmeháborodott". A testvére segítene neki ebben de kevés sikerrel. Szerintetek jó? Milyen neveket tehetnék bele ami illene is?

2013. ápr. 16. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kissé sablonossá teszi ez az amnézia, meg a kutakodás dolog.
2013. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha abból indulunk ki, hogy gyakorlatilag már minden történetet megírt valaki, akkor már meg sem jelennének könyvek. Szerintem állj neki nyugodtan, ha jól, érdekesen, izgalmasan tudod megírni, akkor nem lesz az alaptörténettel semmi baj! Az számít, hogy hogyan bonyolítod a szálakat, hogyan bontod ki a történetet, mekkorát csattan a végkifejlet.
2013. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, sztem nem sablonos
2013. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!