Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Anyukám Nem akar Elengedni...

Az Anyukám Nem akar Elengedni a barátaimmal a Stop-shop-ba, Mert szerinte még Túl Kicsi Vagyok (11, de értelmes És talpraesett Vagyok) 4 B. nőm jön, Szintén 11, De az Egyik Bátyja 13, És ő is Ott Lesz. Mit Csináljak Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjatok olyat, hogy pl. Tényleg túl kicsi vagyok, meg ilyenek... köszi!

2013. ápr. 24. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ott semmi keresnivalótok. Hogy mit csinálj? Először a leckédet, aztán menj el biciklizni, szép idő van.
2013. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Mint mondtam, ha csak Olyanokat Akartok írni, mint Pl. Ez, Inkább Ne Is Kommenteljetek, 2. Ma Házim Nincs, Ès BringAm Meg Amúgy Sincs... ;)
2013. ápr. 24. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Akkor tanulj meg helyesen írni.
2013. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ohh, Bocsánat, 1 Betűt Rosszul Ìrtam...
2013. ápr. 24. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

A helyesíráshoz az is tartozik, hogy nem írsz minden szót nagy betűvel...

Anyukádnak igaza van, majd pár év múlva belátod. Igenis gyerek vagy és nincs semmi keresnivalód szórakozóhelyeken.

2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy jöjjön el ő is veletek. nem ciki az, nem hiszem, hogy rajtatok lógna. Amúgy kérj egy biciklit, mert akkor oda biciklizel nagyjából ahova akarsz (persze időben hazaérve). lehet, hogy az is a baj, hogy messze van a stop shop. nincs valami közelebbi hely ahová mehetnétek? pl. park, pálya, stb.
2013. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, viszont az a baj, hogy a barátaim hívtak meg, és ők nem annyira szeretnék, hogy jöjjön szülő...1, 2 a gépem béna, és csak így tudok írni...!
2013. ápr. 24. 22:19
 8/8 anonim válasza:
Megszöktél végül?
2021. ápr. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!