Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 13-14 éves lányok ti meddig...

13-14 éves lányok ti meddig mentek el ivás, pasizás, bulizás téren? (írjátok le, hogy mi volt a legdurvább amit csináltatok)

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is azért, de 13-14 évesen nem fogok bulizni. Semmi durvát nem csináltam, és nem is fogok.

Komolyan, 13-14 évesen ivás? Egy kis egészséges keretek közötti bulizás belefér, de pasizás... hová halad ez a világ?


14/L

2013. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
épp azért kérdeztem mert a legtöbb kortársam túlzásba viszi és érdekelt mások véleménye.
2013. máj. 1. 13:02
 3/6 FannaL ***** válasza:
Elsőként meg kell, hogy említsem bírom a piát. Egyszer barátnőmékhez mentem szilveszterezni, ott volt bnőm én meg 2 ember tehát 4-en voltunk és ittunk ezt-azt amiből mindig én kaptam többet. (Vodka-kóla, Csokilikőr, 2 üveg pezsgő, boroskóla, kókuszlikőr, pláinka.) Leakartak itatni 13 évesen, hát nem jött össze nekik, úgy becsíptek, hogy nekem kellett összeszednem őket az út közepéről. Én teljesen magamnál voltam, mindenre emlékszek, ők nem. Na onnantól kezdve megfogadtam, hogy még annyit sem fogok inni mint akkor, szóval a mostani szilveszterem az úgy telt, hogy Baileys(csak egy Baileys-es pohárral) meg Pezsgő(fél pezsgős pohárral). Ott 13 évesen felakartam vágni, mert azt hittem az tesz naggyá, de akkor is mértékkel csináltam, cigihez még most 15 éves fejjel sem nyúltam soha, nem is fogok. De ugye, nem mindegy a baráti kör sem, de én a szilveszterezés után ha azt mondták menjünk bulizni akkor azt mondtam, hogy nem, még akkor is ha ki akartak közösíteni emiatt. A cigizésről: Láttam ahogy barátnőim cigiznek, undorítónak találták, köhögtek tőle, de nem érdekelte őket, csak az, hogy szívják mert az annyira menő. Pfujj még a szagát sem bírom.
2013. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FannaL ***** válasza:
Ja a pasizásról, nem volt még pasim. De az ún. barátnőim már a falu qrvájának számítanak.( Már elnézést a kifejezésért.) Azt számolgatták, hogy kinek hány pasija volt és azzal menőztek Az egyiknek 10 körül a másiknak 8 volt. Ja meg a tanulásról ne is beszéljünk..
2013. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FannaL ***** válasza:
És persze, amit tettem arra egyáltalán nem vagyok büszke.
2013. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért vannak ilyen barátnőid ?
2013. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!