Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy annyi 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi 30 év körüli nem gondolja komolyan az életet? Csak a bulizás, csajozás/pasizás, stb.

Figyelt kérdés

Mikorra tervezik az "ilyenek" a családalapítást???!


28/N


2010. máj. 30. 00:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem terveznek családalapítást de jobb is :)
2010. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted, akkor képzeld el mi megy a 20-on évesek körében. És akkor én vagyok megszólva, ha a 40 körülieket részesítem előnyben. Ki van facsarodva ez a világ :( 21/N
2010. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság ritka a családcentrikus ember.. én 25 éves fiu vagyok és lányban is nehéz olyat találni aki megkomolyodott ilyen téren, állandoan csak a bulik és részegség nélkül elképzelni sem tud egy szombat estét.. pedig rengeteg más jobb program van!
2010. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert 2012-ben világvége:D:DD:


Meg, mert semmi más öröm, és lehetőség nincs a világban... Hogyan vállalj gyereket, ha nincs biztos egzisztenciád, ha nem lehet gyereked, akkor minek a feleség?

2010. máj. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találok barátnőt, pedig 32 évesen én már nagyon szeretnék nemcsak házasodni, hanem gyerekeket is.

Tegnap voltam pont hivatalos egy esküvőre, nem volt felemelő egyedül menni....


32/F

2010. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az utolsón komolyan összeszorult a szívem, pedig nem vagyok egy érzelgős típus :(
2010. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

a média sugallja, hogy milyen jó szinglinek lenni, csak magunknak élni, szórakozni, shoppingolni, utazgatni, bulizni


mert kimutatták, hogy a családosok jobban meggondolják, hogy mire költenek, fajlagosan kisebbek a kiadásaik

egy szingli sokkal jobb fogyasztó, sokkal több pénzt költ, kevesebbet hiányzik a munkahelyéről

ezért nyomják ezt a szingli dumát mindenhol a cégek, multik


én is egyedül vagyok sajnos, pedig értelmiségi vagyok, jóképű, intelligens, széles baráti körrel

nagyon kevés az olyan lány, aki meg akar állapodni, bebeszélik maguknak, hogy a férfiak el akarják őket nyomni, ezért nem kell nekik kapcsolat

meg a pénz is fontos: a családalapítás egyre drágább, sok lemondással jár, könnyebb bulizni, szórakozni, mint értelmes dolgokra fordítani az időt és pénzt


29/F

2010. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De...

Én ezt akkor sem tudom megérteni!

Persze lehet,hogy csak azért,mert már nekem is van gyerekem,és nekem ő a fontos,nem a bulizás! Mégis kénytelen vagyok néha elmenni szórakozni,ha nem akarok besavanyodni.(egyedül nevelem a gyereket)

De azért még hiszek a mesékben,és remélem sikerül majd nekem is találnom egy olyan pasit,aki család-centrikus.


Én egy olyan családban nőttem fel,ahol 33 éve boldog házasságban élnek a szüleim. Úgy gondolom,nagy szerencséjük volt,hogy megtalálták egymást!

Bárcsak nekem is ilyen szerencsém lehetne...

2010. jún. 1. 00:00
 9/29 anonim ***** válasza:
Akit nem akasztanak le korábban, az megszokja a könnyű életet, vagy defektes.
2010. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

Na, Na , Na

Régen is volt hogy idősen szültek gyereket 30 fölött, házasodni is csak 30 körül.


Akkor fordítsuk meg a kérdést.. miért akartok 30 alatt gyereket nemzeni? Miért jó, ha 1-2 gyerek születése után, van csak igazán próbára téve a kapcsolat? és mostanság nagyon nem kitartóak az emberek, válás per stb, aztán a gyerek, meg szülők élete is tönkre megy... Minden előröl. Pl az én családomban is minden 30 fölött volt, pl én egyke vagyok muterom 38 évesen szült...stb. És biztosak az anyagi körülmények, azon emberek közé tartozom akik ezt az utat választják. Addig pedig élem az életem... Ja és a válás elég ismeretlen fogalom...


Ált. , am az értelmiségiekre jellemző, az hogy nem szülnek hamar gyereket, sajnos hiába szerelem, maradjunk inkább a hűvös racionalitásnál...

2010. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!