Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Barátokkal megyek beülni...

Barátokkal megyek beülni valahova este. Mit igyak?

Figyelt kérdés
Furcsán hangzik, ezért kicsit kifejtem. Tehát: nem vagyok kiskorú, hanem huszonéves, nő. Anyagi helyzetem és szociális beállítottságom nem olyan, hogy minden hétvégén megtehessem ezt a "luxust". Ezért nem vagyok túl gyakorlott abban, hogy mit szokás ilyenkor inni, ez nagyjából mennyibe fog nekem kerülni, illetve mennyi az, amitől nem rúgok be (nagyon :)) Azt a látszatot szeretném kelteni, hogy nem vagyok egy lúzer, aki még a piákat sem ismeri...Ti mit szoktatok inni? (kb 3-4 órás program lesz, táncolni nem fogunk, enni tudunk.)
2013. máj. 3. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyagi keretet nem írtál.

Én ajánlom neked a gyümölcsös sört (citromos/körtés/...). Annak alacsony az alkoholtartalma, és az olcsóbbak közé tartozik. És nőtől még el is nézik. :)

2013. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bor?
2013. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátaiddal mész, akkor nem égő, ha valamit nem tudsz. Én is nagyon ritkán elmegyek barátokkal, haverokkal, osztálytársakkal iszogatni, nem is vagyok túlzottan jóba egy-kettővel, de megmondom, hogy nem nagyon szoktam inni, nemtom mit igyak, és nem cikiznek. Pedig még 20 sem vagyok. Huszonévesen nehogy már a cikizés miatt kelljen még tartania valakinek.


Egyébként amit #1 írt, gyümölcsös sörök, esetleg Bacardi Breezer, ezek inkább üdítők, kevés alkohollal, tehát nem fogsz tőle full részeg lenni, meg csajos italok.

2013. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!