Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felnőttek! Mi a véleményetek...

Felnőttek! Mi a véleményetek az ask. Fm- ről?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Még van durván 5 hónapom addig, amíg felnőtt leszek, de válaszolok rá.


Maga az oldal tetszik, én is csináltam. Azonban rájöttem, hogy nem is annyira jó - de nem az ask a rossz, hanem az emberek. Olyan hangnemben nyilatkoznak másokról, és annyira el vannak szállva maguktól, hogy ha az anyjuk helyében lennék, úgy megpofoznám a legtöbb kislányt meg swagoshhh :$ kisfiút, hogy a fal adja a másikat.


17/L

2013. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikát.

Ha te vagy a válaszoló, miért van szükséged vadidegen emberek kérdésire?

Ha te vagy a kérdező, miért kérdezel vadidegenektől?

Mert feltételezem a hozzátartozóiddal a kapcsolatot nem itt tartod.


Nem akarom elhinni, hogy a tizenéves korosztálynak ez szórakoztató, vagy azt, hogy ilyen szinten tudnak unatkozni.

2013. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, nem tudom felnőttnek számítok-e a te szemedben, de véleményem szerint ha valakitől kérdezni akarunk, akkor azt tegyük meg nyíltan, névvel, szemtől szemben. Ha pedig válaszolni akarunk hülye kérdésekre, akkor itt van ez az oldal. :)

De mivel ott válaszolni csak névvel lehet, így biztosan nem fogunk megtudni a delikvensről bizalmas információkat, én láttam olyan tizenévest, hogy minden válaszánál kb. ilyenek voltak: "nem tudom", "nem mondom meg", "semmi közöd hozzá", "miért nem névvel kérdezel", persze más hangnemben, más stílusban, de szerintem ennek semmi értelme se így, se máshogy, időpazarlás, nem szórakoztató, nem fejleszt semmilyen képességet.

2013. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az én szemembe már mind felnőttek vagytok! 13 éves vagyok, és suliba mindig azzal idegesítenek, hogy miért nincs ask.fm-em. Szerintem is az oldallal nincs probléma, de az emberekkel igen. Vannak azon az oldalon olyan gyerekek, hogy ha pl. látnák a szüleik, hogy mit csinálnak, kitérnének a hitükből... Szerintem nem úgy kellene viselkednie ennek a fiatal korosztálynak, ahogy most viselkednek! Most ez lehet, hogy komolyan hangzik, de én így gondolom.
2013. máj. 11. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:

suliba mindig azzal idegesítenek, hogy miért nincs ask.fm-em


Kérdezz vissza: Minek legyen?

Értelmes indokot úgysem fogsz hallani, mert az egész oldal egy baromság.

2013. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Multkor olvasgattam kicsit,kb csak minden huszadik kérdésnek van értelme..

A többi "rakd a p*nád profilnak","széjjel ba*nálak" stb.. primitív ösztönös agyatlan megnyilvánulás

A sok kis degenerált 13-14 éves azt hiszi ettől lesz kemény mint a fagyott kutyaszar,ha ilyeneket irogat névtelenül...felpofoznám az összeset

Na ez meg a favorit..Mi az értelme naponta 10szer válaszolni arra a rendkívül intelligens kérdésre,hogy MIT ETTÉL MA??!!!

Semmi értelme az egésznek ennyi idióta emberrel

2013. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Bocsi , én nem vagyok felnőtt csak 13 éves vagyok , de nekem is van askom . Nem maradsz le semmiről . Én normális vagyok azt tudni kell rólam . De szörnyű milyenek vannak ... Szóval szerintem én is hamarosan befejezem az askozást . Nyugi nem fognak ezzel piszkálni , hamarosan mindenki megunja !
2013. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!