Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem One Direction-o...

Tüncibaba kérdése:

Tudnátok nekem One Direction-os blogokat mondani?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni néhány 1D-s blogot, ami befejezett. A főszereplő mindegy. Előre is köszi!! :D ;) L/13
2013. máj. 6. 18:58
 1/3 anonim válasza:

Hali :) Ez az én blogom, Liam a főszereplője. Egy történet már befejeződött, és a második most a 14. résznél tart ;) [link]

Ez pedig az én kedvenc blogom, Harry a főszereplője, és szintén befejezett: [link]

Ezeket pedig olvastam, és nekem tetszenek: [link]

[link]

[link]

[link]


Remélem segítettem ;)

2013. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Az én blogom még egészen új, ma tettem közzé az első fejezetet. A történet Faith-ről szól, egy 18 éves lányról, aki az X factor révén megismerkedik a 1D-s fiúkkal, és különös kapcsolatba kerül az egyik sráccal...még nagyon új, és a kinézeten is javítani fogok, de azért remélem tetszik. :) [link]

2014. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dalmi.~ válasza:

Szia.

A nővéremnek is van egy remek 1D-és blogja.

[link]

Az eleje nem a legjob,de ahogy olvasod egyre izgalmasabb,és mindig történik valami váratlan!! Nekem az egyik kedvencem!Iszonyú nagy fanja vagyok!Egyébként ott Lou a főszereplő,de Harry és Niall is nagy szerepet kapott! ;) Remélem azért belenézel.


(nekem is van egy 1D blogom,de még csak rész van meg belőle,és még nem ismerik egymást.De ha esetleg az enyém is érdekelne akkor csak szólj!)

2014. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!