Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Főleg tinik nektek mi a...

Főleg tinik nektek mi a választásotok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ha választanotok kéne melyiket választanátok az alábbi dolgok közül?

Macintosh vs. windows?

Galaxy vs iPhone?

Tél vs. nyár?

Lány vs. fiú?

Pepsi vs. Coke?

McDonalds vs. KFC?

Justin B. Vs. Skrillex?

Barca vs Real?

Kutyás vs. Macskás?


:D pár kérdés! Csak válaszolj és ha lehet indokold! Nem kérek olyan vicceskedvűekből mintpl: barca vs rel ---> chelsea! ;) oks?!


2013. máj. 12. 22:54
 1/5 aspikami ***** válasza:
Ez kb 10 éves szintű kérdés. Úgy csinálsz mintha mindenből csak 2 db lenne a világon. Pl: Barca v Real más csapat nem létezik számodra? vagy Pepsi v Coka, és ha azt mondom h Fanta? Op. rendszerből se csak Mac v Windows van, lehet vkinek egyik se jön be. A zenéről ne is beszéljünk. Szóval ezt gondold át mégegyszer.
2013. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ask.fm illetve hasonszőrű, kisp)csáknak kitalált hülyeség.
2013. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajistenem.... Azt a pár kérdést tettem fel amiről tudom hogy jú kis beszélgetés szokott kenni. Ha 10 éves zintű hát legyen az. Akkor nem válaszolsz rá! Nem kötelezett senki a kommentre annyit kértem h írj le 9 szót. H melyiket szereted jobban. Nehéz? Nemtudom mi a 10 éves szintű!
2013. máj. 13. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:
fülzsír vagy hajszál?
2013. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

windows

Galaxy

Tél

fiú

Pepsi

McDonald

skrillex-de amugy utalom mindkettot

Barca

Kutyás

2013. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!