Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Igaz hogy lesz egy one directi...

Igaz hogy lesz egy one direction koncert itt magyarországon 2014-ben? Ha igen mennyibe kerülhet egy sima jegy az 1. -2. sorba? és egy VIP jegy?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Még a 2013-as turnéjuk megállói vannak fent a neten. Ha ennek vége ( 2013 nov ) akkor nézegesd . És szerintem nem olcsó mulatság . a jegyek pedig 100-3000 $ terjednek szóval, hacsak nem rabolsz bankot, vagy nem vagytok kőgazdagok, érdekes lesz a VIP. ( de az átlag 400-500 dollár)
2013. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Lehet hogy nem is jönnek...mert a menedzserük szerint nem lenne nagy a nézettségük itt Magyarországon...ha még is jönnének akkor olyan 100 ezer forintból megúsznád az egészet..és amúgy imádom én is őket és csak bizakodok hogy tényleg eljönnek :D :D Remélem segítettem :D
2013. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély ,hogy 2014 -ben eljönnek a Where we are turnéjuk keretében. Szombaton 4-kor fogunk a twitteren tweetelni , ezt :#HungaryWantsWhereWeAreTour , ezt talán elolvassák ... és eljönnek
2013. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

helo! nekem van egy ismerosom aki m.o-i koncertekkel foglalkozik.eddig ugy volt h jonnek most mar meg nem.H mert?

azert mert nekik stadion kell az visszont draga.. meg mert a one direction nem egy stabilmzenekar mert ilyen h pl.Katy Perri,P!nk oket mar egy csomo ideje szeretik de lehet h amikor jonne az 1D (azaz2015) akkor mar nem szeretnenk.:(lol

sajna...pedig szeretem oket!! I♡ one direction 4ever!

remenykeggyunk csajok h vmikor jonnek! am a jegyek eleg dragak.... asszem vip 60000 ft, sima40000

2013. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó! Esetleg Sum41 vagy Blink182 iránt nem tudnál érdeklődni? Létsziiiii :3
2013. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 verastyles válasza:
Sziasztok csajok.100% biztos vagyok benne, hogy magyarországon 1D koncerten sokan lennének (természetesen aki megteheti) Mivel Magyarországon is elég sokan vannak 1D rajongók, én Szlovákiában élő magyar vagyok és itt is rengeteg a directioner beleértve magamat is:) + abban is biztos vagyok, hogy a szlovák directionerek közül is lenne egy pár :) Nagyon reméllem hogy lesz 1D koncert és hogy az 1. sorban tombolhassak :D
2014. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!