Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elég stílusos, "trendi",...

Elég stílusos, "trendi", érdekes a weboldalam vagy még egészítsem valamivel?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 15. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Épp eléggé felszínes. Már csak annyi dolgod, hogy hasonlóan felszínes blogokat követsz és remélhetőleg szerzel pár sekélyes követőt is magadnak.
2013. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra átláthatatlan, nem keltette fel az érdeklődésem egyáltalán. Gyűlölöm, ha zene kezd el szólni a weboldalon. Bár be lehet zárni, de a tumblr doboz belelóg az oldalba.

Igazából azt se tudom miről szól az oldal.

2013. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia. :) nekemis van tumblr oldalam, mmajd a végén belinnkelem:)

szoval. nem szeretnék bántó vagy sértő lenni, de amint elkezdte megnyitni az oldaladat, nekem rögtön a nagy "welcome" felirat szurt szemet. nagyon tulzás szerintem ahogyan kinéz a felirat. ha ilyen zenét raksz az oldal alá és magától indul(mármint ugyértem, hogy ilyen dumásat amibe rögtön megy az ének, duma) azt nagyon sokan nem szeretik, meg szerintem kellemetlen, mert mindenkinek más a zenei izlésvilága. nekem például egy semleges zene megy az oldal alatt, amiben sokkal később, 1-másfél percnél kezdődik az ének. szoval egy ilyen tipusu zene célszerűbb lenne szerintem:)meg igazából az oldaladnak nincs témája. szoval akkor ez is visszavezethető a zenére(vagy épp forditva), hogy a zene hangulatához, esetleg ha magyar akkor szövegéhez legyen köze a képeknek. eredetileg probáltad a "hipster" stilust én ugy látom, de váltottál és ez a kontraszt zavaró. nekemis lehet mondani, hogy mindenféle kép van az oldalamon..stilustalan..de nekem az oldal cime az hogy "spin" azaz kavalkád, és a weblap címe is ezt tükrözi:) szerintem azt a welcome feliratot egyszerüsitsd le, meg a rappelős szöveg helyett akkor már valami ellie g.-t rakj be. és a képeket és a témát probáld egyeztetni:) sok sikert!:)


[link] itt az enyém:)

2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!