Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz, ha nagyon vékony vagyok?...

Gáz, ha nagyon vékony vagyok? (cosplay)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a nyári MondoCONon Sait fogom cosplayezni a Naruto Shippuudenből, bár én túl vékonynak találom magam hozzá. Természetesen nem vagyok anorexiás, csak genetikailag nem igazán vagyok képes hízni. (És szerintem a csípőm is túl keskeny. ><) Ugyan a hasamra igyekszem rágyúrni, az is még csak akkor látszik meg igazán, ha úgy esik rá a fény. xD

Na, a lényeg, hogy nagyon gáz, ha a szerintem Saihoz vékony testalkatommal mégis megpróbálkoznék a cp-zésével?

(Most lemértem, a derekam kerülete kb. 68 cm, a csípőmé 86. T_T Ja, és lány vagyok.)



2013. máj. 18. 23:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a cp-zés és a conon való részvétel lényege elsősorban az, hogy jól érezzük magunkat, de nekem ehhez az kell, hogy tudjam, nem nézek ki olyan borzalmasan. xD
2013. máj. 18. 23:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Van aki a vékony csajokat szereti nincs ezzel semmi gond.

Amúgy a mellbőség lemaradt.:)

2013. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz hogy cp-sek 3/4 naruto-s vagy egyéb shounen baromságból öltözik be és ez miatt kevés lesz az eredetibb ötlet .
2013. máj. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# Azt inkább hanyagoljuk. xD Maradjunk annyiban, hogy nincs túl nőies alakom. :// (Bár Sai fiú, így ez akár még jól is jöhet..) De köszönöm, kicsit megnyugtatott ez a válasz. :)


3# Tudom, hogy nagyon sokan így gondolják. :D Viszont én Sait még egyszer nem láttam magyar conon, szóval konkrétan attól, hogy ő egy ,,agyoncp-zett karakter" (mint mondjuk Naruto vagy Sasuke), nem félek. ^^

2013. máj. 19. 01:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem leszel túl vékony Saihoz. Annyira azért ő sincs kigyúrva, és inkább a soványabb karakterekhez tartozik(pl Choujival szemben).
2013. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most megint megnyugodtam egy kicsit. Köszönöm. ^^
2013. máj. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!