Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bartosisták meg mindenki akit...

Bartosisták meg mindenki akit 1 érdekel Bartos Cs. István, erről mit tudtok? Bartos Csaba: Megbukott/Megváltoztatott életem rövid története (2004) linket sajnos nem enged berakni.

Figyelt kérdés
Kb. fél éve nézem Bartos videóit (das ist csideójit úgy bizony da) Először csak röhögtem rajtuk,és kérdeztem ki ez a baromállat. Aztán utánanéztem,és rájöttem h nem is olyan hülye ez az ember,legalábbis nem lett volna hülye ha normális nevelést kapott volna, a 2001es,2003as irományai egész értelmesek. Aztán nem rég találtam ezt a neten. Arról ir benne hogy csöves volt 19 évesen és hogy aztán leszokott a piáról,meg az akaraterőről ír. A 2003as irományaiban tényleg úgy tűnik mintha megnormálisodott volna. De mi történt vele késöbb? Miért zuhant vissza? Hova lett a nagy akaraterő? Elhiszem h nehéz élete volt,és nem is itélkezek felette,kitudja belőlem mi lett volna ha a szüleim nem törődtek volna velem. A videóit szórakozásból nézem,sztm jól elő tudja adni a hülyeségeit,és sztm értelmesebb mint a Maricsúj,ValóValag meg a BP éjjel nappal :D De azért én valahogy sajnálom őt hogy igy bekattant. Sokan azt mondják h 1 közönséges kocsmatöltelék,csöves de sztm ez 1 érdekes csöves. Naponta találkozok csövesekkel a vonatálomáson,már ismerem őket látásbol (naponta 58km-ert utazok a suliba,mert nem vagyok hajlandó retek koleszba költözni albérletre meg nincs píííííííz) Van h majd 1 órával a vonat indulása előtt már ott vagyok az álomáson,és olyankor figyelem h mit csinálnak a csövesek,miről beszélnek...és 1 se beszél Verne könyvről meg Marxizmusról,azt se tudják ki volt Marx. Télen a minusz 15 fokban 1 radiátornál megelegtem velük minden reggel,láttam ahogy részegen dögöltek a földön hajnalban,és 1ik sem ment havat lapátolni csak itták a kannás bort egész nap. Bartos legalább néha elmegy napszámba. Persze most biztos sokan megirjak nekem h nyaljam ki a Bartos valagát csak azért mert ez leirtam,NEM NYALOM SENKINEK A VALAGÁT,se képletesen se szószerint,utálom is a seggnyaló csicska embereket mint a sz@rt. És ne gyertek nekem azzal h zseninek tartom a Bartost,egyáltalán nem tartom zseninek de azt gondolom pár embertől tényleg értelmesebb,és sajnos Bartosnál hülyébb emberek is kapnak éretségit és apuci anyuci berakja őket fősulira...addig legalább nem kell nekik a munkahivatalra járni aláirni.

#csöves #internet celeb
2013. máj. 22. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
2013. máj. 22. 16:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hülye pali ő most sem, leginkább csak csinálja az idiótát. Ma is vannak róla teljesen értelmes videók ahol nem baromkodik és ott látszik hogy nem hülye.
2013. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem se teljesen hülye de valami akkor sincs rendben vele,normális ember nem tetovál hajpótlást meg nem eszik műanyagot (jo persze pica betegségről nem tehet) meg amennyit iszik....
2013. máj. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!