Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 17 éves lányok! Milyen könyvet...

17 éves lányok! Milyen könyvet olvastok? Tudtok nekem ajánlani? Mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés

twilight.stb. kilőve. tudom ,most az a divat.


valami egyedi könyvre gondoltam,mivel már régen olvastam és gondoltam most jólesne 1 klassz csajos,vicces regény.


ha van ötletetek légyszi írjátok meg.

köszi


2009. okt. 4. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ha vicces könyvet szeretnék olvasni a Vivian Fable könyvet olvasok(sokat nevettem a Mesemaraton könyvén)

De valaki itt ajánlott egy könyvet ami a fiatalokról szól(panel lakótelepen élő diákokról amiben egy szerelmes pár a főszereplő)Szilvási Lajos: Egymás szemében.Most tartok a közepénél,és nem tudom letenni...Ezek nem divat könyvek,de nagyon tetszik nekem..

18/L

2009. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) utána fogok járni :)
2009. okt. 4. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Paulo Coelho könyvei eléggé felkapott lett,ah te írtad divat :) de nagyon jók a könyvei

Dan Brown könyvek is nagyon jók nekem pl jobban tetszett a Da Vinci - kód könyvben...

Most Csernustól olvastam a Nő című könyvet az is bejött

2009. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jajj bocsi, félre olvastam a kérdést 21 vagyok, de azért remélem nem gond hogy válaszoltam. ja és a Paulo Coelho könyvek közül a Veronika meg akar halni nálunk ajánlott olvasmány volt suliba
2009. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dehogyis :D semmi baj :D köszi h írtál :))
2009. okt. 5. 10:21
 6/10 Thurston ***** válasza:
0%

Paulo Coelho-t akkor olvass, ha rettenetesen undorító közhelyparádét szeretnél.


Csernus könyvei valóban érdekesek. Dan Brown szintén nem olyan rossz, de én inkább az Angyalok és Démonokat ajánlom.

2009. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már elnézést de az Angyalok és Démonok,meg a Da Vinci kód könyv nem csajos,vicces regény.olvastam mindkettőt.Elismerem,hogy jó könyv,de arra rá kell hangolódni,és nem tini,bulizós,vidám könyvek!!

Amit az egyik író ajánlott(Egymás szemében) azt is olvastam,és nagyon tetszett.Az már közelebb áll a kérdező igényeinek,de tudni kell róla,hogy a könyv úgy van megírva,hogy a 2 17 éves főszereplő Attila és Tamara naplóbejegyzéseit olvasod.szóval mintha a naplójukat olvasnád el..de elolvashatod a Házibuli könyvet,vagy a Bridget Jones naplóját.Mindkettő jobb könyvben mint filmen...

2009. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kérdésben szerepelt hogy mik a kedvenceink így bátorkodtam leírni, én legalább írtam könyveket és nem választ minősítettem
2009. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nem reg olvastam 1 Sidney Sheldon konyvet,nekem nagyon bejott a cime:Egy idegen a tukorben.egy csaj felnottevalasarol szol,vagyai beteljesedeserol,szerelmerol......... szoval nekem tetsztt ha gondolod nez utana!:)
2009. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2009. okt. 7. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!