Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kb. hány m2 fehér és fekete...

Yumi Zakuro kérdése:

Kb. hány m2 fehér és fekete anyag kell az alábbi cosplayhez?

Figyelt kérdés

[link]

A méreteim nagyjából megegyeznek a képen szereplő lányéval. Talán néhány pluszminusz. Nem pontos értékekre vagyok kíváncsi, tudom, hogy azt ennyi infó alapján nem tudom megkapni, de nem nagyon vásároltam még egyedül méteráruban, csak anyával, ő ért hozzá én viszont nem, csakhogy ne nézzenek hülyének kb. mit/mennyit mondjak? :"D



2013. máj. 26. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
És inkább több anyagot vennék, nehogy úgy járjak, hogy aztán nem lesz elég (nem túl sűrűn jutok el ilyen boltokba. ^^'). És még valami, nem lesz nagyon gázos, hogy csak 80 cm-es parókám lesz? :s Rengeteg képet megnéztem, persze van akinek hosszabb van akinek rövidebb, de én tényleg szeretném, hogy jól sikerüljön ez a cp. >< Már meg rendeltem szóval teljesen mindegy, csak mégis tökre aggódok. >< *nyugtató válaszokat vár* XDD Persze az igazi véleményetek mondjátok, előre is köszönöm! :)
2013. máj. 26. 15:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Na már megint naruto-t cpznek , így is sok van belőle omg.
2013. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy helyeslitek-e azt, hogy Kushinát cp-zek (mellesleg Kushina csak elvétve van, igazán nem mondható "tömeg cosplaynek" még ha Narutos is), amúgy meg nem hiszem, hogy ennek arról kellene szólnia, hogy lefikázzuk, csak mert "sok van belőle", attól még hogy sok van belőle lehet a sok közül is a legjobb, sőt az is lehet, hogy egy "tömeg cosplayen" sokkal többet dolgozik a cosplayer, sokkal szebb a cosplaye, mint egy olyannak akinek viszonylag ritka a cosplaye, de lehet, hogy gagyi a ruhája, vagy ebayes. (Most itt egyáltalán nem magamra gondolok xDD nekem eddig még csak egy másod rangú pikachu cosplayem volt, az sem conon.) Na szóval így a kérdésemhez újra visszatérve, számítok a NORMÁLIS, A KÉRDÉSRE VÁLASZT adó kommentekre, úgyhogy légyszíves! Köszöntem! U_U
2013. máj. 26. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem vagyok túl gyakorlott ilyen téren (pontosan ezért is csak az itthon található anyagokból dolgozok, egyelőre xD), de 2 m2 szerintem elég lesz a fehérhez. A feketéhez meg nyilván kevesebb kell, mert gondolom, a zoknit más anyagból készíted. :) Vagy esetleg a méteráruban is mutasd meg ezt a képet az eladónak, hátha tud valamit mondani, mert őszintén szólva fogalmam sincs. ^^"


(OFF. Az előző válasszal kapcsolatos véleményeddel teljesen egyetértek. Szerintem már az értékelendő, ha valaki maga nekiáll, és elkészíti a jelmezét, és akármilyen is legyen a végeredmény, mindenképp energiát fektetett bele. Én pl. Sainak is készülök valamikor, de már arra is megkaptam itt, gyakorin, hogy ,,Úúú, Naruto, de gáz. :O", pedig őt még egyszer nem láttam magyar cp-s prezentálásában. Szóval totál megértelek. :))

2013. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És még a parókához hozzászólva. Nyilván valakit kegyetlenül fog zavarni, hogy ,,nem reális a hossza" (bár az akkor valami extrém maximalista lehet), de szerintem teljesen rendben van az a 80 cm. :D A hosszabb paróka úgyis jobban kócolódik, kevésbé fésülhető, így sokkal ésszerűbb egy jobban kezelhető parókát venni hosszabb távra, mint egy nehezebb esetet rövid távra (mert egy idő után elég csúnya lesz, gondolom). ^^
2013. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!