Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Paramore budapesti koncertjé...

Kyrie kérdése:

A Paramore budapesti koncertjére (jún.17. ) csak interneten lehet elővételben jegyet vásárolni?

Figyelt kérdés
Neten kerestem több helyen is, hogy milyen jegyirodákban, vagy egyáltalán hol lehet jegyet venni elővételben, de nem találtam, netes jegyrendelésben annyira nem bízok, meg nem is biztos, hogy addigra megkapnám, mert vidéki vagyok. A helyszíni jegyvételt pedig nem merem megkockáztatni, nehogy telt ház legyen, mire odaérek :) (válaszokat előre is köszi)

2013. máj. 27. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A ticketportal hálózat árul rá jegyet, itt van a jegyirodalista, ahol tudsz venni, vidéken is sok iroda van:

[link]

a másik, hogy kiválaszthatsz otthoni nyomtatási lehetőséget is és akkor megoldod magadnak a jegydolgot.

2013. máj. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. :)
2013. máj. 31. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!