Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szüleim nem...

Mit tegyek, ha a szüleim nem engednek el egy buliba sem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, lány. Mindig azt hajtogatják, próbáljak a saját lábamra állni...de ez rajtuk is múlik részben. 2 hét múlva barátnőm rendez egy szülinapi partit, ami egy bulihelyen lesz. Oda sem nagyon akarnak elengedni. Nekem 4 hét múlva lesz a szülinapom, mindenki mondja, hogy jaj de jó, hogy nyáron, már nem lesz suli stb és, hogy tudunk egy jót bulizni. Alapból nem is tudom, hogy ezt, hogy tudnám megvalósítani. Persze bátyámat mindenhova elengedték mikor ennyi éves volt. A jegyeimre se mondhatják, hogy rosszak, év végén 1-2 négyesem lesz. Szerintetek mit tegyek?

2013. máj. 28. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el ismerem ezt az érzést,mert nekem is van bátyám,és nálunk is ez volt a szitu,hogy neki mindent megengedtek,nekünk (van egy húgom) meg nem.De azóta már megértettem,hogy természetes a lányokat jobban féltik.Gondolj csak a legtöbb fiatalra,és hogy milyen korán teherbe esnek.

De szépen beszéld meg velük,sorolj észérveket,hogy mégis csak 16 éves vagy,neked az egyik dolgod a szórakozás.Meg fogják engedni szerintem,csak hát féltenek,amiért te se haragudj rájuk.Azért sok sikert a meggyőzésükhöz! :)

2013. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Érthető, hogy minket, lányokat jobban féltenek és okkal, ránk sokkal több veszély "leselkedik" , mint egy fiúra. Engem is túlságosan féltettek itthon, de amiket hallok, hogy történni szoktak egy ici-picikét meg is értem, szerintem ha már elengednek próbálj felelősségteljesen viselkedni és akkor később látni fogják, hogy tudsz magadra vigyázni, tehát mondjuk ne úgy menj haza, hogy a földig ittad magadat, stb. Magyarázd el nekik ezeket és hogy tisztában vagy a veszélyekkel és szerintem előbb utóbb sikerül majd őket meggyőznöd. (22l)
2013. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jún. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!