Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez a licit oldal tényleg jó...

Ez a licit oldal tényleg jó vagy ezis egy csalás (sitetalk aukció)?

Figyelt kérdés
azért kérdezem , mert most vettem meg az aukción egy Apple táblagépet 5,41 € - ért és az nagyon olcsó. Most az lenne a kérdésem hogy ez is egy kamu oldal vagy itt tényleg kihozzák amire licitáltál?

2013. máj. 31. 12:56
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne
2013. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocs de ezek a " cégek " pont az ilyenekre vadásznak mint te. Te komolyan azt hiszed, hogy valós dolog egy 1 millás akármit megvenni 100.000-.ért csak úgy hozzávetőleges példa. Nincs az az orgazda aki ilyen árakkal dolgozik csak persze fordítva. TESSÉK VIGYÁZNI!!!!!!
2013. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy nagy kamu az egész :( én nyertem 1500kredit befektetéssel az kb 45.000ft érő euró!) nagynehezen nyertem egy 130euros Kindle-t bár az is fatál véletlen volt épp a végét rugta a licitek száma szal már csak kicsire hajtottam! de azóta is jön a pénz mert én azt kértem volna! senkinek nem ajánlom egy nagy átvágás!!!
2013. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jó az aukció oldal, de aki most belefektet az oltári hülye, már bocsánat előző hozzászóló. Szóval hülyeség most befektetni, hiszen az újonnan regisztráltaknak még osztogatják az ingyen liciteket, ennélfogva sokan nyomogatják el sokszor ész nélkül a licitjeiket, hiszen ezért nem fizettek, nem tűnik akkora értéknek. Apa ismerőse például azt az 1380euró értékű laptopot nyerte meg.
2013. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!