Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bloggerek! Előnye, hátránya a...

Bloggerek! Előnye, hátránya a blog vezetésnek, lehetőségek? Menyire lehet anonim blogot vezetni? Van lehetőség a blog törlésére?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Előnye: Rettenetesen sok van. Fejleszti az íráskészséget, ha esetleg olvasmányosabb formát veszel fel.Egy apró világot nyújt, aminek te vagy a főnöke. Úgy alakíthatod, azt rakhatsz bele, amit akarsz. DE ez felelősséggel is jár. Tehát ha valakit megbántasz vele vagy hasonlók akkor neked kell érte vállalnod a felelősséget. Igazából nincs nagy hátránya a blogolásnak, inkább csak témákból adódóan lehetnek gondok. Az anonimitás pedig egyén függő. Van, aki teljes névvel, elérhetőséggel van fenn a blogján, de be lehet állítani bármilyen felhasználónevet, rejthető az email cím is sőt még a blogspoton külön védelmi funkciók is vannak. Továbbá lehet jelenteni, ha visszaélés történne. Azonban ezt a részét és a blog törlésével kapcsolatos dolgokat nem igazán ismerem. Viszont úgy tudom, hogy blogspoton lehet blogot törölni.
2013. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

A Blogspoton van lehetőség a blogod törlésére, de egy ideig még megmarad (rejtve), körülbelül egy hónap után törlődik véglegesen.


Sok előnye van szerintem is, viszont a teljes anonimitás nem túl szimpatikus. Legalább legyen egy név, egy arc, úgy sokkal élvezetesebb olvasni is. Viszont az ilyen egydé sztoriktól már herótom van, abból van kismillió, abba ne fogj bele.

2013. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés: én viszonylag névtelen vagyok. kitaláltam egy nicknevet, nem árultam el az igazi nevem, nincs rólam kép. azt elmondtam, mit tanulok és mi a munkám, de nem mondtam el, hogy pontosan hol. Illetve, hogy mikor születtem, mert nem akartam az életkorom folyton szerkeszteni. Szerintem már arra is rájöttek, hogy fiú vagyok-e vagy lány, de új emailt adtam meg, ami a bloghoz tartozik. Eddig ez így bevált.
2014. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!