Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik Airsoft fegyvert...

Kosai kérdése:

Melyik Airsoft fegyvert érdemesebb megvenni? (Link a leírásba)

Figyelt kérdés

[link] vagy [link]


Igazából csak arra kellene ,hogy néha kimennénk 4-5 en lövöldözni / kommandózni .(baráti társaság)



2013. jún. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha csak néha kimennétek lövöldözni, ne egy 130.000 forintos fegyvert vegyél szerintem :D

Bár mérföldekkel jobb mint a rugós shoti :)

2013. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó,jó ezt értem ,de szerinted melyiket válasszam a kettő közül?
2013. jún. 3. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Két össze nem hasonlítható fegyver közül akarsz választani. Ez olyan mintha összehasonlítanál egy biciklit meg egy Hummert. A Masada nagyon komoly fegyver, egyszerűen nem hasonlítható össze a shotival. Mivel úgy látom megteheted a Masada-t vigyed, de mivel csak néha kell akkor szerintem inkább nézz egy olcsóbb fegyvert. Kb. másfél éve airsoftozom, a fegyverem volt pusztán 60k, ehez még jott a tuning meg a csinosítgatás és most tartok annyinál ahol ez a Masada van.
2013. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Radvanszki Mark válasza:

Vessuk ossze hogy meik miben jobb..

-Ar: Mossberg M590 (9990 ft vs 129900 ft)

-Ero: Mossberg M590 (108 km/h vs 107 km/h) -(bar ez kb egyenlo, tehat nem igenyel figyelembe vetelt)

-Suly: Mossberg M590 (760 g vs 2740 g) -(konnyebb fegyverrel gyorsabb a celzas)

-Elony: Magpul Masada (valaszthato tuzelo mod)

-Hatrany: Mossberg M590 (minden loves elott fel kell huzni)


En szemely szerint egy atlagos hetvegi airsoft-war -ra a Mossberg M590-at ajanlanam, tekintve arra is hogy megsporolunk vele 120.000 forintot...

2013. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!