Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt az első legjobb élményed?

Mi volt az első legjobb élményed?

Figyelt kérdés
Bármi számít ami számotokra nem fog kitörölödni SOHA az emlékeit közül? Bármi számít, erre kíváncsi vagyok!
2013. jún. 5. 18:19
 1/3 anonim válasza:
mikor látam egy felhőt amelyben isten képét lehetet látni tisztán
2013. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2013. jún. 6. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Több ilyen is van, és nem tudom, melyik történt előbb. Talán a legelső, amikor óvodában megláttam, hogy ugyanolyan kisautója van az egyik társamnak, mint nekem, és láttam, hogy kinyitja a csomagtartóját. Én addig erről a funkciójáról nem is tudtam, és nem aludtam egy szemhunyásnyit sem délután, annyira izgultam, hogy hazamehessek, és kinyithassam a kisautóm csomagtartóját. Egész este utána azzal az autóval játszottam.


Egy születésnapomról is van egy nagyon vidám élményem, szintén ovi, mindenki jött felköszönteni, millió ajándékot kaptam, de a legjobban az a kartondoboz tetszett, amit a nagynéném készített nekem, a falát bevonta tapétával, az aljára szőnyeget ragasztott, és készített bele skatulya-bútorokat. Elbújtam vele a két fotel közé, hogy ne lássanak, és csak azzal játszottam.


Talán nagycsoportban volt már egy kicsit később, mikor egyhangúan megválasztottak pünkösdi királynőnek. Annyira boldog voltam, azt az érzést sosem fogom elfelejteni.


:)

2013. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!