Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan kezdje nézni egy kezdő...

Honnan kezdje nézni egy kezdő a Ki vagy Doki? -t? (Dr. Who)

Figyelt kérdés
A régi sorozat is szükséges, vagy elkezdhetem a 2005-tel? Ti honnan ajánljátok? Melyik a legjobb évad?

2012. okt. 7. 12:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted a 2005-össel.
2012. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát az első évadtol inkább! én egy fantázia világban élek de nem nézem mert ez már nálam inkább a mese kategoriájába tartozik.
2012. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És angolul, vagy magyarul?

/Ha angol magyar felirat, mert rossz vagyok belőle ^^ - csak azért kérdezem, hogy nincs-e elcseszve a szinkron. :)/

2012. okt. 7. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hónapja kezdtem el nézni. Rögtön a 2005-tel, magyarul (az 1. részt angolul néztem meg, de nekem nem tetszett az eredeti hangjuk, meg kicsit hadartak, de majd ha magyarul elfogy angolul folytatom). Nem akartam megnézni az eredeti fekete-fehér sorozatot, mert nyilván gagyi az űrlények megvalósítása, de a 2005-ös elején is az volt, de egyre jobb.
2012. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A régit nem szükséges megnézni csak akkor ha már tényleg igazi "fan" vagy. De persze megjegyzem azok sem rosszak.


Ugye 2005ben indult újra szerintem az első és második évad elég gyenge lett még nagyon látszik az esetlensége. A sztori miatt érdemes csak megnézni.

Azonban a harmadik évadtól már elég tűrhető és a szinkron is elmegy.


Viszont szerintem az 5. évadtól lett a sorozat a legjobb én csak feliratosan ajánlanám az ötödik évadtól.

(a hatodik évad még nincs szinkronosan míg a hetedig évad felét már leadta a BBC)

2012. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
felirattal a 2005-ös 1. évaddal
2012. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! el is kezdtem a 2005-ös évaddal, feliratosan, és nagyon tetszik. :D
2012. okt. 8. 01:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd nyugodtan szinkronosan amíg van. A 10. Doki hangja nagyon jó lett. De a többié se rossz.
2012. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*DOCTOR Who. Bocsi csak mindig kiakaszt mikor Dr-t írnak, ez a neve, személyneve nem pedig a titulusa. xD

Amúgy oké persze a Classic Who idején még nem szárnyalt a technika de maga a story fantasztikus és persze a színészek is. Minden évadban vannak lapos, unalmas, kiszámítható részek de a többsége jó. Főleg az évadzárók :D Szinkronnal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, egy részt sem láttam magyar szinkronnal.

2012. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bárhonnan ahonnan akarod. De a legjobb az régiben amit láttam eddig az a nyolcadik, az újban pedig a második vagy a negyedik.
2013. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!