Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan tabletet...

Tudnátok nekem olyan tabletet ajánlani, ami nem túl drága (50-60 ezer forint körül van) és teljesen okés egy 17 éves lánynak? Lehessen rajta filmezni, legyen rajta wifi, és a szokásos praktikus dolgok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nexus 7. Bár ennyiből szerintem csak a 8 gigás jön ki, amiből ráadásul csak kb 6 használható fel, ami nem biztos, hogy elég.

Szóval akkor legyen inkább Wayteq xTab 70dci, ez is csak 8 gigás, de ez memókártyával bővíthető.

Nexus 7-nél kicsit gyengébb, de egy 17 éves csajnak még ez is nagyon erős (meg amúgy is lehet rajta játszani is, szóval igazából az emberek 90%-ának elég elnne ez is).

2013. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aHermann válasza:
60e-ért már lehet kapni 16GB-os Nexus 7-est. Igaz refurbished, de teljesen jó az is, egy év garival. És a Nexus 7 simán veri a hasonló árkategóriájú tableteket. Szóval szerintem Nexus 7 16GB Refurbished.
2013. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!