Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyenre vágassam a hajamat?

Milyenre vágassam a hajamat?

Figyelt kérdés

Vállig érő dús szálkás hajam van.Sajnos semmilyen sampon nem használ.Tudnátok valamilyen tippet adni hogy hogyan tudnám vissza hozni az eredeti állapotába,amikor puha és selymes volt.


A hajam most úgy néz ki hogy a frufrum kb. az államig ér,és a többi tincseim pedig a vállamig SZÓVAL nem valami divatos :(


MILYENRE vágassam,volt már tépett is de akkor még inkább dúsabbnak tűnt,volt már egyenes.

Azt még tudni kell a hajamról hogy ha a fodrász menetet vág bele nem nagyon látszik meg,mert ugye ennyire SZÁLKÁS ,TÖREDEZETT DÚS a hajam.

KÉRLEK SEGÍTSETEK


15/L


Előre is köszönöm válaszotokat.Bocsi a kisregényért.



2013. jún. 10. 18:26
 1/1 Rani014 válasza:
Én ugy tudom hogy már vannak kifejezetten erre kialakított samponok.A hajad típusát neked kell tudnod mert nem tudom hogy rövidet vagy hosszút szeretnél.Ha rövid hajat szeretnél akkor gondolj az arcformádra is ha inkább ilyen kerekebb arcod van akkor a hosszú haj az ideális és legyen egy kis takarás is.Ha hosszukás az arcod akkor rövid haj frufruval.Ha ovális az arcod akkor minegyik hajtípus jól áll arra figyelj hogy ne tupírozd nagyon mert elnyujtaná a fejed.Ha (és tényleg abbahagyom) szögletes az arcod akkor a hullámos és egy kicsit tépett haj illik hozzád.Remélem tudtam segíteni.
2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!