Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyek a jobb női magazinok?

Melyek a jobb női magazinok?

Figyelt kérdés

Most végeztem a vizsgáimmal, és hirtelen hatalmas vágy fogott el, hogy végre a "semmiről" olvassak (Bocsánat, ez nem bántás, csak a megkönnyebbülés váltja ki belőlem.) Szóval én már nagyon régen vettem magamnak ilyen női vagy közéleti, kulturális magazint, de most akarok. Az újságosnál a csomagolás miatt nem lehet belelapozni, találomra többet nem akarok venni, mert ahhoz azért drága, de kérlek, akik olvastok magazinokat, mondjátok meg, hogy melyek szerintetek a legjobbak!

Érdekel a divat, meg ilyenek, de az szuper lenne, ha az egész nem egy reklámújság lenne, szóval olyan lapok érdekelnek, amikben azért a kép mellett sok az olvasnivaló is, interjú stb. Előre is köszönöm, és bocsánat, ha túl butának tűnik a kérdés... :D

(21év)



2013. jún. 13. 18:09
 1/3 anonim válasza:
:) egyáltalán nem tűnik butának,és attól még hogy ezek az újságok nem tudományos kísérletekről szólnak,még lehetnek érdekesek.Én pl nagyon szeretem a Glamourt mert nem csak és kizárólag a divatról szól(mint mondjuk az InStyle bár azt is szeretem) hanem utazásokról,élethelyzetekről,érdekes emberekről.Ezenkívül ami újabban az egyik kedvencem,a Marie Claire.Ez se olyan bugyuta üres tucat-magazin,mert tele van érdekes fotókkal és intejúkkal,de azért divat is van benne.
2013. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óó, köszi szépen. Tényleg, Marie Claire-t vettem néhány éve többször is, az jó magazin. :) Az árát nem tudod még véletlenül? Köszi a választ.
2013. jún. 13. 18:21
 3/3 anonim válasza:
Azt hiszem 500 Ft de nem vagyok benne biztos...
2013. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!