Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyári szünetbe...

Mit csináljak a nyári szünetben, ha nincs egy barátnőm sem?

Figyelt kérdés

Ugye most a suliban nyári szünet van,vannak ismerőseim,de én nem hívnám el őket sehova,mert csak néha beszélünk a suliba is. Nem akarok senkire sem ráakaszkodni,hogy jöjjön velem strandra akármi..


Amióta szünet van egész nap itthon vagyok,néha elmegyek kajáért boltba,takarítok,ennyi...


Más is van ilyen helyzetben?


2013. jún. 19. 19:23
 1/3 anonim válasza:

Ugyanez... Nekem főleg a bulizás hiányzik. Nincs kivel elmennem esténként szórakozni úgyhogy elég rossz :/ Hol laksz?

15/L

2013. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok. Olyan baratnom akivel elmegyek valahova csak 1 van, de neki nincs mindig ideje\kedve velem lenni. En nyaranta legtobbszor olvasni, rajzolni, napozni, zenet hallgatni es takaritani szoktam. Ha gondolod, hogy jo lenne egy baratno nekem nyugodtan irhatsz uzenetet. Amugy hol laksz?

15\L

2013. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyél kekszet.
2014. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!