Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs itt olyan korombeli...

Nincs itt olyan korombeli lány aki hozzám hasonlóan nem tud mit kezdeni magával a szünetben és érdeklődő, barátságos, nyitott?

Figyelt kérdés

én is lány vagyok, 14/L

mehetnénk strandra,moziba, margitszigetre, úszni, koncertekre.


nincs olyan barátnőm akivel mehetnék, a lányokat akiket ismerek két csoportra tudom osztani:


1.tiniribik

2.gyerekes pletykás unatkozó sz.rkeverők.


2011. júl. 15. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenki unatkozik nyáron de velem is csak az egyik haverom járkál el vagyis a legjobb barátom

a többieket meg nem igazán érdeklem, írok 1 sms-t és vissza sem írnak kb. de facebookon mindig azt látom hogy h unatkoznak

2011. júl. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Említed a margit szigetet gondolom pesti vagy szóval kicsit távol vagyunk egymástól de én szívesen beszélgetek veled :) ! Írj le mindent privátba magadról ami jellemző rád :) apróságokat is pl szereted e a filmeket ha igen akkor mik vagy sportok zenék stb :) majd én is viszonozom :9 !! Ha van kedved 16L .
2011. júl. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!én pesti vagyok,igaz mostanában nem fogok unatkozni,de szivesen megismernélek,ha gondolod írj privátot. :)

14/L

2011. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is 14/L vagyok, csak sajnos nem pesti :( de azért írj privit beszélhetünk msnen. :)
2011. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szia.:))

ez a "nem tud mit kezdeni magával" nem különösebben igaz rám, pesttől is messze lakom, de pl facebookon nem lenne rossz valakivel egy jót beszélgetni néha. ;)

2011. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kár h pesti vagy..:S
2011. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom pesti vagy.Én is. :D Ha gondolod dobj privibe egy msn címet. :D
2011. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt.: 15/l :]
2011. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!