Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dágra hobbik! Mi a véleményete...

Dágra hobbik! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ha lenne valami amit nagyon szerettek csinálni, de csak hobbi szinten, tehát igazából az ára nem jön vissza, akkor azt folytatnátok? Vagy inkább hagynád az egészet?


Számomra ilyen a sminkelés.(Természetesen hétköznapokra nem igazán szoktam sminkelni, csak általában egy kis szempillaspirál , korrektor. Inkább csak otthon szoktam különböző alkotásokat készíteni, akár magamon akár barátnőkön)

Valami ilyesmit képzeljetek el:

[link]

[link]


Tehát nagyon extrém, semmiképpen sem hordható, inkább mondanám lassan arcfestésnek... :)


Ezzel természetesen lehetne szakmaszerűen foglalkozni, de egy jó tanfolyam ott van 100 ezet forintnál is akár...)


Nektek erről mi a véleményetek? Minél több véleményt várok!



2013. jún. 19. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted csinálni, és anyagiakkal bírod, akkor miért ne?

Édesapám például repülőmodellezéssel foglalkozott nagyon sokáig, egy ismerősünk pedig egyedi gitárokat készít, gyönyörű, de ezzel arányosan méregdrága egzotikus faanyagokból.

2013. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Igazából anyagilag még bírom csak néha bűntudatom van , hogy magamra költöm. Mikor akár félre is tehetném,vagy nem is tudom... :)

2013. jún. 20. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez olyan hobbi, amivel egy idő után, ha nagyon ügyes leszel, már pénzt is tudsz keresni :) tehát egyfajta "vállalkozás" is. szerintem ne sajnáld rá a pénzt, ha ezt szereted csinálni, tehetséged is van hozzá, akkor sok sikert!
2013. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!