Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak lányok válaszoljanak ha...

Csak lányok válaszoljanak ha kérhetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok aki nem inge nem veszi magára na szóval térjünk a lényegre ti miért jártok diszkóba?

Láttam ezt a két sz*rencsétlen KatapultDj-t és ti a m*lletekre meg a s*ggetekre kértek aláírást meg engeditek hogy let@peroljon magyarul két s*nki?Azért mert Dj-k.

MONDOM AKINEK NEM INGE NEM VESZI MAGÁRA!!!Értelmes válaszokat kérnék köszönöm.Egy 19 éves fiú.


2013. jún. 21. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Na mivan lányok??
2013. jún. 22. 09:02
 2/3 anonim válasza:

Azért járunk diszkóba mert szeretnénk egy jót bulizni, szórakozni, kiszakadni a hétköznapokból, ismerkedni.

És azért kérik oda mert örülnek ha valaki hozzájuk ér :D

2013. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"És azért kérik oda mert örülnek ha valaki hozzájuk ér"


Ez komoly?Én is örülnék ha lenne barátnőm de azért nem taperolok senkit le meg ölelek meg csak úgy még részegen sem.Azért köszönöm hogy legalább egy valaki válaszolt a kérdésemre további szép napot :)

2013. jún. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!