Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kérhetném, hogy csak a zeneért...

Kérhetném, hogy csak a zeneértők válaszoljanak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy Justin Bieber valóban egy kirobbanó őstehetség, vagy csak egy divatos tinibálvány?

2013. jún. 20. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az csak egy báb, tolják pénzzel és mesterségesen gerjesztik köré a cirkuszt, de annyi tehetség van benne, hogy ennyi erővel akár te is lehetnél a helyében.
2013. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
divatos tinibálvány akire pár év múlva már emlékezni se fogunk valószínűleg. le lehet pontozni, nekem ez a véleményem.
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ANNYIRA SZÁNALMASAK VAGYTOK! Mindenki bántja, mindenki melegezi. /bár én sem vagyok Bieber rajongó nagyon./

1.feltételezés: meleg

[link] Igen, valószínű, hogy az ezek után. Az, hogy valakinek különbözik a stílusa, attól még nem meleg.

2. feltételezés: nem tehetséges.

EMBEREK KÖNYÖRGÖM! HOGYHA VLAKAI NEM TEHETSÉGES, HOGYAN LEHET VILÁGSZTÁR?! Igen, mindenfélét csinálnak a hangjával gépekkel. De ezer meg ezer koncertet adott már, ott is rájöhetnének az emberek, hogy nem tehetséges, nem? Ott nincs semmilyen szerkezet. Márpedig ott igazán kiderülne, hogy valójában rossz hangja van, de valljuk be, nem sok olyan volt valaki elmegy egy Justin Bieber koncertre, és utána hallani sem akar Justinról. És íme egy gyerekkori videó: http://www.youtube.com/watch?v=rnUt-dZrOV0

Nem hiszem, hogy nem lenne tehetséges.

3.feltételezés: nagyképű.

Igen, az. Sokszor nagyon nagyképű, de mindenkinek vannak hibái, ettől még ugyanúgy lehet jó ember. Mellesleg, szerintem hogyha valaki ekkora híresség lesz, egy kis nagyképűség simán belefér. Emellett ugyanúgy adakozik, segít másokon. NE MINDIG MÁSOKBAN KERESSÉTEK A HIBÁT! Arról meg nem tehet, hogy világsztár lett.

Ezeken gondolkodjatok el, mielőtt bármit mondanátok.

2013. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igaza van a harmadik komentálonak szerintem jó
2013. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

11 barátnője vol 19 vgay hány évesen...gratulálok neki

ő olyan mint a Zámbó Krisztián, tudnak neki jó hangot csinálni de egyenesben borzasztó.

Nincs annyira kiemelkedően jó hangja de azért nem mondhatjuk azt hogy rossz lenne.

kifejezetten utálom.

2013. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok:) utolsó: igen annyi barátnője volt, de könyörgöm 19 évesen világsztárként? :D én ismerek olyan aki 16 éves, és 57 barátnője volt. Komolyan, minthogyha az őskorban lennénk.
2013. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itt mindenről van szó, csak a szakmai tehetségről nincs.

Máshogy teszem fel a kérdést.

Justin Bieber akkor is ilyen népszerű lenne, ha jóval idősebb volna, és kevésbé előnyös külsővel rendelkezne?

2013. jún. 21. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:
miért, szerinted azon múlik ki mit ér el, hogy hány éves vagy hogy néz ki? -.- szánalmas..
2013. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Justin Biebernél szerintem meghatározó a kora, és a kinézete, mert szerintem a hangjával nem sokra ment volna.
2013. jún. 23. 07:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez szanalmas feltetelezes. Miert, ha van egy helyes fiu, de hangja nincs, hogyan lenne jo enekes? Maga a kerdes is hulyeseg.
2013. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!