Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiatalság! Kíváncsi vagyok...

Fiatalság! Kíváncsi vagyok mennyire vagytok tisztában a cserkészet fogalmával, mit jelent ez számotokra?

Figyelt kérdés
Érdekelne titeket vagy maga a cserkészet szó rosszul cseng a fületekben? Butaságnak tartjátok vagy értitek csak nem éreztek rá elhivatottságot? Kíváncsi volnék mi az általános elképzelés erről az egészről és szeretném ha azok is írnának akiket ez teljesen hidegen hagy ez a téma. (örülnék annak is ha leírnátok az életkorotokat!!)

2013. jún. 23. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem hagy hidegen. Ez az életem. 14/L
2013. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám :D Csak ne lenne olyan fura az egyenruhájuk. Biztos nagyon jó volt régen cserkészkedni, egy élmény volt. Most szerintem nem lenne ugyan olyan :|
2013. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja és 16/l :D
2013. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó munkát! Meghatározás szerint a cserkészet önkéntes, vallásos, ífjúság nevelő mozglom. A cél a nevelés és felelősséget adni a fiatalság kezébe. Bi Pi nagyon jó dolgot cselekedett, hogy észrevette a lehetőséget a gettóban sínylődő legényeiben... Valóban, a Cserkészet egy életre szóló dolog... Isten, haza, embertárs... A 3 pillér, melyből az egyik a mai világ ártalmai miatt taszító lehet. Legyek résen! jaj, és ki megy Ócsára? 15~L az
2013. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Légy ~ Legyetek
2013. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt most jó érzés olvasni szerintem az egyen ruha is nagyon frankó :D,de kíváncsi lennék egy-egy teljesen kívülálló elképzelésére a saját szavaival. :)
2013. jún. 29. 18:08
 7/10 anonim válasza:
Jó munkát!! :) Én cserkész vagyok és nagyon szeretem csinálni, egy tök jo kistársaságba vagyok... Hiúz őrs tagja vagyok :D az NNT nagyon jóó volt sosem fogom elfelejteni szereztem új barátokat, akikel lehet h soha nem találkozom többet de a cserkész minden cserkészt testvérének tekint ;) 13/F
2013. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
baràtság közösség elfogadás szeretet
2014. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
bocs egy kicsit keson irtam egyp 12/L
2014. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem rég jelentkeztem és már megvan melyik csapat tagja vagyok már csak az őrs van.
2014. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!