Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok, ilyen nagyon részletes...

Tudtok, ilyen nagyon részletes, akár erre szakosodott oldalt?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni télen Bushcraftozni az erdőbe. Nem vagyok kezdő a témában, csak a téliben. Nem szeretem, az ilyen szipi-szupi hálózsákokat és derékaljakat 20 ezer Fornit fölött, hanem egy sima 2 cm vastag polifómom és egy sima tesco-s hálózsákom van. Persze, így simán átfagynék de rakok magam alá természetes "lepedőt" is. Azt szeretném megtudni,hogy van-e olyan oldal ami leírja,hogy hogyan kell öltözködni ilyenkor és, hogy milyen menedéket célszerű építeni. Persze, lehet hatalmas bungallót de 10 cm hóban azt elég nehéz. Tudom,hogy kellenek szélfogók és stb, de szeretnék találni egy ilyen erre szakosodott, akár külföldi oldalt is. (Már kerestem, hiába)

2013. márc. 27. 15:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 10. 13:43
 2/3 anonim válasza:
Bushcraft fórum.Mindenben segítenek.
2013. júl. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!