Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mindenki válasza érdekel?

Mindenki válasza érdekel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rettenetesen unom magam már egy jó ideje, és el is terveztem, hogy teszek is valamit érte, mert nem élet az otthon punnyadás, gépezés, tévézés állandó jelleggel.

Viszont ami eszembe jutott azt már ki is próbáltam, megint kezd minden unalmas lenni, kifogytam az ötletekből. Nem nagyon vannak barátaim, csak 1-2 velük is ritkán tudok találkozni.

A kérdés : Ti mit szoktatok csinálni unaloműzés szempontjánból? Szoktatok csinálni valami érdekeset, amit megosztanátok Velem? Mindenki válasza érdekel. Köszönöm!



2013. jún. 24. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor 13 évesen végigunatkoztam a nyaramat (enyhe túlzás, de kb igaz), akkor elhatároztam, hogy minden nyáron dolgozni fogok, ha nem is végig de 1 hónapot legalább. Azóta így is van és sohasem unatkozok és emellett van időm a szórakozásra is és nem unok rá semmire.
2013. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nyáron nagyon sokat szoktam zenét hallgatni, meg gitározni és basszusgitározni. Kb többet szoktam fejlődni a nyári szünet 2 és fél hónapja alatt, mint az év többi 9 hónapja során :)
2013. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is dolgozom, meg csinálok egy csomó mindent, de így is marad egy csomó felesleges idő, amit nem akarok elpazarolni :(

és köszönöm a válaszokat! :)

2013. jún. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!