Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet egy légpuskára?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már 1 éve. 16 éves vagyok, de a szüleim kezdetben megengedték és még az apám nézte a neten őket és később változott a véleménye és most már nem engedi.

Mivel érjem el hogy megvehessem?


2013. jún. 26. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván okkal változott meg a véleménye..,nem?
2013. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem, nem tudom mért.

azt mondja hogy hol használnám? hát van olyan hely...

meg jönnek hogy eltalálok valakit? igen mindig csak a rosszra gondolni amikor van rajta biztosító pöcök.

2013. jún. 26. 10:12
 3/5 anonim válasza:
Nekem van légpuskám egyszerűen mond meg neki hogy semmi se bübteti vigyázol majd vele és hogy LAKOTT TERÜLETEN NEM LÖVÖLDÖZÖL!!! és ha akár mien kárt csinálsz persze nem EMBERBE pld ha "Véletlen" kilősz egy üveget "Nem lakott területen" XD akkor kifizeted a kárt és elveheti tőled a légpuskát nekem van légpuska anno ingyen adták a lőtéren mert bezátz és mi sokat bográcsoztunk.... ott és papámnak meg apámnak ingyen adtak de 1000ft ért adták volna xD m1 próbáld meg sok sikert 14/F
2013. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok ja mégegy ötlet :D kössél komromissziót kérdezd meg mit kell tenned ahoz//segíteni... hogy vegyenek neked egyet
2013. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi az ötletet!!

csak az a baj hogy lakot területen vagyok. de nagy ker szóval tudnék ott is lőni. de meg kérdezem újra :)

2013. jún. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!