Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék indítani egy blogot,...

Rebekkka kérdése:

Szeretnék indítani egy blogot, ami hasonló a Szent Johanna Gimi című könyvhöz. Csak a nevét kapta a könyvről, de a lány élete teljesen más. Szerintetek lenne nézettsége? És hol indítsam?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm. :)

2013. jún. 28. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Levagyok maradva... Mi ez a nagy Szent Johanna cucc őrület? o.O

Egyébként nekem elküldheted ha kész, fogalmam sincs mi az de biztos jó. :D

én a blogol.hu-t ajánlom

2013. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Háát ez a Szent Johanna Gimi egy könyvsorozat aminek sajnos már vége és arról szól, hogy egy lány a gimis életét ilyen naplószerűen leírja. Ezzel kapcsolatban szeretnék én is írni vagyis mér elkezdtem de csak papírra. Két nap már készen van, persze még át kell ellenőrizni meg minden. :) Rendben és annak a szerkesztése könnyű? :) Mert azt szeretném hogy szép legyen a kinézete is a blognak. :)
2013. jún. 28. 19:27
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem lenne nézetsége, mert sokan szeretik a Szent Johanna Gimi-t ( én is ) :)
2013. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen olvasnám, mert nagyon szerettem a Szent Johanna Gimit is. Én a blogger.com oldalt ajánlom. Nagyon szép kinézetet lehet csinálni a blognak...eddig én ezt az oldalt találtam a legjobbnak. :)
2013. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vancsicsi97 válasza:
Szerintem tuti lenne nézettsége :DDDD en imádom s szent johanna gimit es majd nekem is elkuldheted mert mar most érdekel :DDDDDDDD
2013. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem is küldd el majd légyszi mert nagyon érdekel:)) és sok sikert ;)
2013. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ~Kicsi móki válasza:
Lécci nekem is küldd el meret én is imádom!!!!:))
2013. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy lenne.....de olyan unalmas már ez....mindenki leutánozza ezt a : úúúú elolvastam az SZJG-t én is írok egy ilyet...de teljesen más lesz. Dög unalom már hogy mindenki ezzel vág fel meg posztolja ki 100-szor a facebookra.
2013. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lenne,de akkor téyleg legyen más! Remélem sikerül,és népszerű lesz! Ha tényleg sikerül mást írnod,biztos,hogy elolvasom. Én is csak azt tudom ajánlani amit az előttem szólók írtak! Sok sikert!
2013. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Németh. Anett válasza:
nekem is küldd el lécci, egyébként én is írok egyet, de blog-on. lécci olvassátok el link: [link] még csak az első részét írtam le de most fogom a másodikat mert már megfogalmaztam.
2013. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!