Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok nyáron?

Ti mit csináltok nyáron?

Figyelt kérdés
Én hegedülök(9 oldalas darab) és olvasom a kötelezőt. Szerintetek ez nem sok így nyárra? Kicsit úgy érzem h még ilyenkor is be vagyok "táblázva".Más is van így? ti mit csináltok nyáron?
2013. jún. 29. 18:36
 1/4 Franko&Oli válasza:
Én próbálok az alakomon dolgozni, mer szeretnék formásabb lenni. :D figyelj szerintem kicsit lazithatnál ez túl sok, nyár van élvezd járj ki barátaiddal, strandolj , csinálj emlékezetes dolgokat, ha nem akarod kihagyni a hegedűt hát kelj korábban és ozd be h minden nap egy keveset, de nem vidd tulzasba, ne menjen el rá az egész napod, délütán jáérj ki és este alváds előtt olvass :D szerintem igy mindent meg tudsz csinálni és még élvezetes is lesz a nyár :D
2013. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 29. 18:42
 3/4 A kérdező kommentje:
a másik darabom 13 oldal :( Egyébként a hegedű vagy az olvasás sok önmagában az olvasás nem?
2013. jún. 29. 18:45
 4/4 A kérdező kommentje:
és az a helyzet hogy barátaim nincsenek. A barátnőm minden nyáron elutazik külföldre az uncsijaihoz, de ha nem menne el akkor sem talizna velem.
2013. jún. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!