Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megnéznétek a blogom? (NEM...

Megnéznétek a blogom? (NEM 1Direction.! )

Figyelt kérdés

Ez egy "kritika" oldal ,ahol leírom egy könyvvel,sorozattal és filmmel való élményeket.Jó ötletnek tartjátok? Kritika jöhet!

[link]



2013. jún. 29. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egész jó

ha egy kicsit bővebben leírnád a kritikát nekem jobban tetszene de ha csak ennyit tudsz az is megfelelő.(viszont ha megfogadod és bővebben fogsz írni akkor is fokozatosan)


-háttér:egész ötletes film- könyvkritikás blognak tüzijáték de nem zavar

-Betűk:fekete alapon szürke mégis olvasható és nem szúrja a szemet

sima Arialt használtál ugye?és mégis milyen jó

a címnél pedig valami mást tipust de az is olvasható


asszem ennyi.:)


Csak Így Tovább!

2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos választ adtál, Köszi !:) Megy a zöld pacsi

Megfogadom a tanácsod,és azért nem írok néha bővebben,mert nem teljesen emlékszek és nem akarok hülyeséget írni :)

2013. jún. 29. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit jobb lenne, ha leírnád azt is, hogy mi nem tetszik az adott dologban, mert oké, leírhatod, hogy a szentjohannagimi jó, meg imádom ( egyébként szépen összefoglalod, hogy miről szól ) de engem az is érdekelne, hogy te mit nem szeretsz benne. Szóval kicsit túl nagylelkűen értékeled a legtöbb dolgot (szinte minden 5/5 vagy 5/4 ) :) remélem segítettem és nem bántottalak meg :)
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg , azt kértem hogy ird le mit gondolsz, és egyetértek veled! :) Ezt a tanácsot megfogadom, mert ez tényleg igaz.
2013. júl. 6. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Egész jó, de én is ugyanazt tudnám tanácsolni, mint az utolsó válaszoló. :)
2013. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért köszi! Am mindenkinek megy a zöld pacsi!
2013. júl. 14. 00:15
 7/11 Brigi198 válasza:

wow...ez már majdnem egy Hollywood Hírügynökség:)

nekem baromira tetszett mert lényegretörően megmondtad a véleményedet és nem kerteltél.A tartalmáról annyit,h jol összehozod az ujabbnál ujabb bejegyzéseket.A tömörségéről annyit,h szerintem éppen eléggé élvezhetőre nyujtod.És mivel az izlésem hasonlít a tiédhez,sokat nevettem a beszólásaidon.Am az így jártam anyátokról csináltál kritikát?:)mert azt naagyoon szívesen hallanám,imádoom:)

Csak igy tovább és sok sikert:)

2013. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok :D most így pár hónap után visszanéztem a blogodra, és szerintem baromisokat fejlődtél :D jó amit csinálsz :D
2013. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó a blogod, de őszintén szólva nem szeretem az írás stílusodat...Bocsi, nem leszólni akarlak, jó, amiket írsz, de olyan...semmilyen...Vagyis értelmes, kerek mondatok, nyelvileg helyes, de semmi nem tükröződik benne a személyiségedből a véleményeden kívül...

Nekem ez hiányzik belőle...


És nem kell nekem esni, hogy beszóltam neki, mert semmi rossz szándék nem vezérelt, nem sértegetni, vagy bántani akartam...szóval ha mégis rosszul esett, akkor bocsánat. :)

2014. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7 #8 nagyon köszönöm szépen :)

#9 köszönöm szépen hogy elmondtad a véleményed :)


Mindenkinek ment a zöldpacsi! :D

2014. júl. 16. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!