Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetnek baratokat...

Hogy szerezhetnek baratokat egy nyar alatt? Mivel toltsem el a nyaramat, hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés

Itt a nyar, megtudtuk a vizsgaeredmenyeket, szoval mar teljesen elvezhetnem a nyarat, de nem nagyon megy. Egy atlagos nyari napom aval telik el, hogy reggel felkelek, reggelizek, elmosogatok, ha kell sepregetek, aztan leulok nettezni. Ezutan ebedelek, segitek anyunak amiben kell\napozok\ olvasok\ rajzolok. Milyen otleteket ajanlotok nyari unalomuzesre? Veszelyes lenne egy lanynak egyedul jarkalnia az erdoben?

Csak 1 baratnom van akivel gyakrabban szoktam talalkozni, ezert jo lenne baratokat szerezni, de hol? Az iden nem megyek taborokba, mas varosokban valo rendezvenyekre valoszinuleg nem engednenek a szuleim. Egyedul nem szoktam menni a parkba, mert nincs miert. Nincs kutyam akit vigyek setaltatni es a szomszedasszonyert nem is lenne jo otlet beszerezni egy kutyust. Hogy szerezzek baratnoket? Netten van egy par baartnom, de mind messze laknak.

15\L



2013. jún. 30. 19:17
 1/3 anonim válasza:
hol laksz kedves kérdező?:)
2013. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En Erdelyben(Feher megyeben) lakok. Es te?
2013. júl. 1. 08:09
 3/3 Bettycii-the-sexy-girl válasza:

Kedves kérdező!

Én magam is ezen a kérdésen töröm a fejem azóta mióta elkezdődött a vakáció.Nekem nem nagyon vannak barátaim-barátnőim . Az idei tanév során rengeteg barátomban csalódtam.. Sokszor felteszem magamnak a kérdést ,hogy vajon miért?-választ még most sem kapok rá .

Eléggé elegem van abból ,hogy minden normálisabb ember csak a beképzelt , vékony , hisztérikákkal ál szóba . Nekem már annyira elegem lett a barátnőkből , a folytonos csalódásokból ,abból ,hogy én vagyok az a ki mindenkit meghallgat ,de engem senki sem hallgat meg stb. ,hogy úgy döntöttem ,hogy olyan leszek mint azok a menő lányok akiknek 500-1000 ismerőse van facebookon . Tehát az idei nyaram avval fog telni ,hogy próbálok megváltozni..Én szivesen beszálgetnek veled ,szivesen megismernélek ,hisz a leirottak alapján jófej lehetsz.. :)

2013. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!