Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki nyominger meg tudta az...

Sticker 23/F kérdése:

Valaki nyominger meg tudta az e-mailomat és blokkolta a facemet?! Valaki tud benne segíteni, hogy ilyenkor mit tudok csinálni?!

Figyelt kérdés
Az a baj h az e-mailbe nem szoktam bele lépkedni amivel regisztráltam és elfelejtettem a jelszavamat aivel a citromailos fiókomba be tudok lépni h meg tudjam változtatni a jelszavamat! Valaki segítsen legyenszives, hogy ilyenkor mit tudok tenni?!

2013. júl. 6. 17:34
 1/3 anonim válasza:
lépj be fb.re és aktiváld újra
2013. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az a baj h a facebookomba valaki meg tudta az e-mail cimememt és van az a lock my account amivel blokkolja a facere való belépést és hiába tudom a jelszavatam nem enged be. Ha kérek uj jelszót azzal meg megint nem vagyok elörébb mert a jelszót nem tudom amivel be tudok lépni a citromailos fiokomba mert azt nem szoktam használni az már vagy 10-11 éve meg van és a face van csak rá regisztrálva és nem tudok belépni. Valahogy én nem tudom azt a blokkot feloldani innen?!
2013. júl. 6. 21:58
 3/3 anonim válasza:
biztonsági kérdés...
2013. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!