Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autóúton a megengetett legnagy...

Autóúton a megengetett legnagyobb sebességgel megyek nagy forgalomban a belső sávban. A mögöttem lévő nyominger audisnak nem elég ez a sebesség, ezért idegbeteg módjára viselkedik?

Figyelt kérdés
NEM MEGYEK GYORSABBAN ÉS NEM TÉREK KI A KÜLSŐ SÁVBA! Ilyenkor megállhatok az út közepén, és szét***** neki azt a türelmetlen ***** fejét?
2013. jún. 25. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

"NEM MEGYEK GYORSABBAN ÉS NEM TÉREK KI A KÜLSŐ SÁVBA!"


1.) Ne kiabálj, nem süket senki!

2.) Pedig bizony a KRESZ szerint kötelességed visszatérni a külső sávba (bizonyos esetektől eltekintve)

3.) Semmi közöd, hozzá, hogy ki mennyivel megy, nem tarthatod fel, és nem büntethetsz, arra megvannak a megfelelő szervek. Te csak szépen húzzál le a szélső sávba!


Természetesen ha úri kedved úgy tartja, megállhatsz és neki eshetsz, ezzel természetesen lealacsonyodsz egy gerinctelen féreg szintjére, de ha ez téged nem zavar...


Ha netán a nyominger audis egy fejjel nagyobb, mint te, és mivel rövid a karja megtoldja egy viperával, akkor holnap meg itt fogsz szűkölni, hogy szétütötték a fejedet!

:D


Minek kell a feszültség, ha menni akar hadd menjen!

2013. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

"2.) Pedig bizony a KRESZ szerint kötelességed visszatérni a külső sávba"

Ez a lényeg barátom, de szerintem ezt neked is tanították nemcsak a nyálverést.

2013. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg ez van a KRESZ-ben, ettől függetlenül megdöbbentő, hogy a 110 km/h-t átlépő baromállat elől kell elugrálni, mer a kresssz előírja. Ez van.
2013. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kedves első és 2.!


Nagy ívben tojok a KRESZ-re, meg a B kategóriás majmokra! AKKOR SEM ENGEDEM EL!!!

2013. jún. 25. 20:14
 5/22 A kérdező kommentje:
Ne értsétel félre, nem akarom szidni a B ketegóriásokat, de engem ilyen kis senkik ne sürgessenek már, amikor pont a megengedett sebességel haladok.
2013. jún. 25. 20:15
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Akkor most ki is viselkedik idegbeteg módjára?
2013. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Gyorsabban haladó járművet nem akadályoztatsz

Belső sávban indokolatlanul nem lehet folyamatosan haladni

Az előzést elő kell segíti.


Ez mind benne a van a kresz-ben

2013. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Ember te fajtád utálom a legjobb az utakon. Többre tartja a büszkeségét mint hogy "segítsen" másnak. Neked annyi lenne hogy egy kicsit elfordítod a kormányt majd ha elment visszafordítod. Ebben mi olyan nehéz? Pont egy ilyen taplót toltam le majdnem az autópályán kamionnal.. Nem te voltál az? Mert az azzal játszott hogy én mentem 80km/h környékén és bejött elém majd belefékezett, majd miután én is belefékeztem utána felgyorsított és megvárta míg én is felgyorsulok, majd megint belefékezett. Ezt 3X eljátszotta és csak vigyorgott és ezt láttam a tükrében. Miután megint megpróbált befékezni mutattam neki hogy elengedtem a kormányt és a lábaimat felraktam a műszerfalra hogy jól lássa a tükörben. Aztán megint belefékezett és látta hogy én tényleg nem fogok fékezni utána belelépett a gázba és többet nem láttam.


Neked mi bántódásott esett volna ha elengeded? Mi van akkor haz az "nyominger audis" egy nagydarab állat, és te össze akarod verni? Amúgy hány éves a jogsid? Mert hogy 2-nél nincs több az tuti...

2013. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

"""Ne értsétel félre, nem akarom szidni a B ketegóriásokat, de engem ilyen kis senkik ne sürgessenek már, amikor pont a megengedett sebességel haladok.""


Lehet hogy egy szívsebész siet mert van donor és azonnal operálni kell.

Lehet vagy valaki gyerekéhez siet mert baleset érte, vagy épp valamelyik szülőnek infarktusa volt és rohan hogy lássa, lehet hogy utoljára. stb stb


Az ilyen idézem: "majmok" meg feltartják.

2013. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen emberek csak irigyek irigyli a nagy audit. És ezzel a "szabály mindenkire vonatkozik dologgal" próbáljak a kisebbségi érzésüket kompenzálni hogy na most megmutat neki én is vagyok valaki.
2013. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!