Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Metalosok, rockerek, punkok,...

Metalosok, rockerek, punkok, emo-k, scenek, hardcore zene kedvelők?

Figyelt kérdés
Az a szomorú,hogy csomó ember,aki ezeket a stílusokat képviseli,nem tudnak elmenni egy koncertre,vagy fesztiválra,mert nincs kivel,meg baráti társaságból sincs senki hasonló..én is így vagyok ezzel.Szerintetek egy facebook oldal létrehozása jó ötlet lenne kifejezetten számunkra hogy ismerkedjünk,összekovácsolódjunk?

2013. júl. 8. 22:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Na megcsináltam az oldalt,ha érdekel esetleg valakit,akkor:

facebook.com/fesztivalarcok


véleményeket,hogy szerintetek van e értelme :)

2013. júl. 8. 22:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó ötlet! :)
2013. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csatlakozz ha szeretnél.Annyira jó lenne,ha lennénk párszázan,mert annyira nem lehet szinte sehol ilyen hasonló stílusú emberekkel ismerkedni sajnos :(
2013. júl. 8. 22:28
 4/12 anonim válasza:

én csatlakozom :D

üdv: punk rocker

www.facebook.com/jozsef.p.rigler

2013. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia Dórii :DDDDDd :)
2013. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs facebookom.Mind1.
2013. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szia Benciiiii :D:D
2013. júl. 11. 13:40
 8/12 Nayal ***** válasza:
Mi ez a sziázás? Am nem rossz ötlet csak fura a névválasztás. A szomorú pedig az, hogy nem mernek egyedül elmenni. Miért? Én belekapaszkodok egy headbangelő idegenbe azt együtt nyomjuk, utána BIZTOS, hogy bemutatkozik, és hopp van egy ismerősöd. Sztem csak a begyöpösödött 13-14 évesek viselkednek így mert nem elég bátrak. NEM KELL IZGULNI! Ha tudnátok Én mennyire féltem mikor először léptem be egy rockkocsma ajtaján. Semmi okom nem volt rá. Úgyhogy hajrá!
2013. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 problem3girl ***** válasza:
Ha végre rájövök a jelszavamra akkor tuti csatlakozom :D
2013. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én hála istennek abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy ismerek egy magyarországi, punk körökben viszonylag ismert zenekart :D Velük járok koncertekre ebből kifolyólag szabad bejárásom van a "backstage"-be :) De át érzem a helyzeted, mert én is így kezdtem, nem volt kivel mennem ;)
2013. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!