Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért szeretik ennyien a...

Miért szeretik ennyien a Dragonballt?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi szeretni való nincs benne. Azok a lufi izmok, a harc nélküli részekben az erőltetett viccek, meg maguk a harcok, számomra élvezhetetlenek

Ha ti szeretitek, akkor leírnátok, hogy mi fogott meg benne titeket?



2013. júl. 29. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Mert azon nőttünk fel. :)
2013. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Én sem szeretem.
2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem mondhatnám, hogy szeretem, sőt kiskoromban is az agyamra ment, hogy szinte mindenkinek ez volt a mániája. Újabban viszont elkezdtem olvasgatni róla, a TV-ben is nézem néha ezt a gyatra, cenzúrázott és bénán átszinkronizált Dragon Ball Z verziót, és hát... jónak továbbra sem mondanám, de valahogy tetszik, hogy ezekből a bizarr ötletekből meg fura szereplőkből sikerült egy félig-meddig épkézláb univerzumot és sztorit kihozniuk. Főleg ha azt nézzük, hogy a DB eredetileg valami klasszikus monda újraértelmezéseként indult, csak az író telerakta szörnyekkel, dinoszauruszokkal, robotokkal meg pucérkodó nőkkel és beteges szexuális humorral.


Kb. úgy vagyok vele, mint a régebbi Godzilla filmekkel: azok is többnyire szemetek, ha átlagos szemmel nézzük, de ha beleéljük magunkat a világukba és gyerekszemmel nézzük, valami bizarr, "guilty pleasure" módon élvezhetők.


Plusz kicsit érdekel a DB popkulturális vonzata meg a szinkrontörténete, hogy a különféle országokban milyen módokon sikerült belepiszkítaniuk a már alapból fura alapműbe.

2013. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!