Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a mai...

Miért nem szeretik a mai emberek a rock/metal zenét?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek! Ha valami bajod van ezzel a műfajjal, akkor ne itt!!!!

2013. febr. 25. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk én azt gondolom, hogy Amerikából ez jön, ez a Dzsásztin Bíber és társai, és ezért őt kell szeretni...Mondjuk régen egymás után alakultak a metal/rock zenekarok,pl. Slayer,Metallica,Sepultura,Sodom... de abban az időben pl. Madonna meg Lagzi Lajcsi is ott volt,akkor miért szerették többen a metalt?

Úgy érzem, rossz korba születtem xD


bocs, ha elgépeltem vmit.

2013. febr. 25. 15:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem szeretik. Még most is sokan hallgatnak ilyen zenéket, de tény, hogy kevesebben, mint régen. A metálért annyira nem lelkesedem, csak ritkábban szoktam azt hallgatni, a rockot viszont nagyon szeretem. Most is vannak értelmes rockegyüttesek, akik pár év alatt lettek híresek, és nem a nagy reklámkampány miatt, mint Justin Bieber, Florida, meg a többi ilyen nulla előadó, ezek az együttesek (pl My Chemical Romance, Nickelback, Billy Talent) tényleg felmutattak valamit.
2013. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hallgatnak, csak már nem trendi a médiákban!


Gondolom új kísérlet van folyamatban. Mivel folyamatosan manipulálnak minket...

2013. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Új kísérlet... xD

Amúgy azért nem lenne rossz-gondolom sztetek se- ha több rockzene lenne a médiában, meg nem mondanák az emberek a LMFAO-ra, meg nemtommire, hogy rock.EZ NEM Rock.


Mindörökké Rock...

2013. febr. 26. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Régen azért volt több a rock együttes, mert akkor volt kb. vége a II. Világháborúnak, és az azutáni időkben lett elterjedt a lázadás, meg ilyesmi.....

Most már nincs háború, és hasonlók, ezért nem "lázadnak" annyian.

És abban az időben a popot meg a többi műfajt mondhatjuk undergroundnak is, és most megint előjött, mert a tinédzserek körében eléggé felkapott lett, és a rádiók/tévék a hallgatottság/nézettség miatt nyomatják őket. Mondjuk még most is rengeteg rocker van.

És itt vagyok én is pl. :D

NIRVANA, Green Day, Bullet for my valentine 4ever!!

2013. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert bejött a szar dubstep, rap, pop ... meg társai.

Sajnos ezek miatt nem veszik észre az emberek az igazi zenét. :/ \m/

2013. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne mindenkinek szeretnie? Én se szeretem, de nem kritizálom azokat, akiknek bejön. Popból is van sok igényes zene, felesleges Justin Bieberékkel dobálózni.
2013. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mert ebben ki tudod tombolni magad :3
2014. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb embernek a rock/metal "túl kemény" "túl elvont" "ijesztő" "sátánista" stb. És mivel erre építkeznek, így a rajongókról is egy sztereotip képet festenek (az most más tészta). Mivel így látják, nem akarnak adni még egy esélyt a rock/metalnak.
2019. jún. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen tisztelet a kivételnek, de sajnos olyan iskolába jártam, ahol szinte senki nem szerette a rockot/metalt, csak én (na jó, plusz egy tanár...:) Ha általánosítok, elnézést, csak a véleményemet írtam le.
2019. jún. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!