Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Itt van a barátnőm. Lány...

Itt van a barátnőm. Lány vagyok 12 éves. Van egy nagy kertünk egy kutyánk. Egy számítógép. Focilabda. Ceruza, kártya. Lego, . és az lenne a kérdés h mit csináljunk?

Figyelt kérdés
meg még van pár dolog a szobámban meg a házban de most hirtelen ennyi jutott eszembe. Van amit ő szretne csinálni valamit én..valamit ő nem valamit én nem..és nem tudonk mit csinálni?? szerintetek?

2013. júl. 31. 18:03
 1/6 anonim válasza:
társasozzatok !!!!
2013. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ki mondta h van társasom? :O de amúgy azért nincs mert nem szeretek társasozni..meg nincs is semmi jó
2013. júl. 31. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináljátok kicsit amit ő szeretne, aztán azt amit te.
2013. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Van egy nagy kertünk egy kutyánk. Egy számítógép. Focilabda. Ceruza, kártya. Lego,"

Felsoroltál 7 dolgot amit csinálhatnátok...

2013. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek ki a számítógépet a nagy kertbe, kb. 10 méterről kelljen eltalálni a focilabdával! Aki eltalálja, kap egy kártyát. Amikor összegyűlik 10 kártya, beváltható egy legóra. Aki nem találja el a gépet, annak meg kell csókolnia a kutyát. Ennek számát a ceruzával írjátok egy lapra!
2013. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó..köszi...hasonlóan megcsináljuk! :D
2013. júl. 31. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!