Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen helyeket ajánlanátok...

Milyen helyeket ajánlanátok Budapest környékén fotózáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár képet csinálni a barátnőmről, viszont érdekes helyszínek érdekelnének. Pl:

- graffitis aluljáró (ami szép és egyedi)

- mező

- erdő

- elhagyatott gyár


Válaszotokat várom, köszi :)



2013. aug. 2. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


graffitis - Lágymányosi híd alatt vannak falfirkák, ott van aluljáró is, de én is keresek jobbat...

mező - én a Hárosi öböl környékén szoktam kóvályogni a Duna parton, ott van mező, erdős rész, Duna part, sokminden.

Sokan szeretik még az Egri vár másolatának környékét, Pilisborosjenőn

erdő - ilyen azért rengeteg van, akár a Gellért hegy, III. kerület, Hármashatárhegyi rész, Pestlőrinci erdő.

Erdőnél én azt tapasztaltam, hogy tök mindegy, milyen jellegű, kis mélységélességgel fotózva, majdhogynem a házatok előtti néhány fánál (ha vannak) ugyanazt le tudod fotózni, nem kell azért több 100 km-t utazni...

A standard helyszíneket gondolom ismered, de azért leírom, Kopaszi gát, Városliget, ezek elég elcsépeltek, viszont rengeteg minden van (víz, épület, mező, fák, stb.), szép képek születhetnek.

Az utolsó szerintem nem triviális, én egyedül a Budafoki papírgyárat tudom (Gyár utca 16. alatt), de ez fizetős. Az összes többi helyszínre be kell lógni és nem valami biztonságosak, nézd meg ezeket [link]

Esetleg még a Csepel művek területe, de az azért annyira nem elhagyatott, egy próbát megér.

2013. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Nyugati-és Városliget kipipálva, bár a Városligetet én is nagyon elcsépeltnek tartom, de jó fotók készültek a sok helyszín miatt.

Ha már nem lesz annyire meleg, akkor messzebb is merészkedek, és felfedezem a helyeket amiket ajánlottál.

2013. aug. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!